Як позбутися від підшкірного жировика.

жировики (ліпомою) називають пухлина, побудовану з жирової тканини з прошарками з волокнистої сполучної тканини. Жировик, як правило, укладений в добре виражену капсулу. Розташовується найчастіше на спині - в області лопаток, шиї, кінцівках та ін. Ліпоми бувають поодинокими і множинними (липоматоз). У домашніх умовах можна позбутися жировика невеликого розміру (1-3 см). Більш великі жировики видаляються тільки хірургічним шляхом.
Вам знадобиться
  • - каланхое;
  • - червоний буряк;
  • - лопух великий;
  • - цукор;
  • - мед;
  • - горілка.
Інструкція
1
Для позбавлення від жировика використовуйте кімнатна рослина під назвою каланхое перисті. Візьміть аркуш каланхое і акуратно Розітніть нижню поверхню аркуша прокаленной швейною голкою частою сіточкою. Потім накладіть лист посіченою поверхнею на ліпому і закріпіть його пластиром. Міняйте 1-2 рази на добу лист на свіжий протягом 5-7 днів. Коли жировик прорве, обробіть перекисом водню, але лист каланхое накладайте до тих пір, поки рана повністю не очиститися.
2
Також ефективно діє проти жировиків червоний буряк. Натріть на дрібній тертці коренеплід буряка в кількості, достатній щоб закрити ліпому. Наклавши протерту буряк на жировик, закрийте зверху целофаном і зафіксуйте пов'язкою або пластиром. Міняйте компрес 1-2 рази на добу протягом 4-5 днів. Після розтину жировика , прикладайте буряк до повного очищення рани.
3
Щоб процес знищення жировика був більш ефективним, приймайте корінь лопуха або сік листя травневого лопуха. Для приготування лікувального засобу візьміть 200 грам подрібненого кореня лопуха, додайте 200 грам меду і 100 грам горілки. Наполігши в темному місці 5-7 днів, приймайте по чайній ложці кошти три рази на день за півгодини до їди. На курс лікування вистачить приготовленої порції з 200 грам кореня.
4
Не менш ефективним засобом розсмоктування всіляких новоутворень в організмі, є сік травневого лопуха. Для його приготування візьміть листя лопуха, які виросли пізніше 15 травня, перекрутите на м'ясорубці і, віджавши через тришарову марлю, змішайте фільтрат (не менше 0,5 літра) з цукром або медом у пропорції 1: 1. Потім додайте горілку в кількості 10% від отриманого обсягу, щоб законсервувати суміш. Зберігайте в холодильнику. Пийте по столовій ложці тричі на день за півгодини до їжі, поки все не вип'єте.
Зверніть увагу
Жировик є доброякісною пухлиною і не представляє загрози життю. Бувають випадки швидкого зростання жировика, або він починає здавлювати навколишні тканини, що заподіює больові відчуття, і тоді необхідно оперативне втручання. В даний час застосовується видалення ліпом не тільки скальпелем, а й радіохвильовим способом або пункційної-аспіраційних методом. Їх проводять під місцевою анестезією і без госпіталізації.