Як зробити локони. Як зробити кучері від коренів.

Кожна жінка хоча б раз в житті мріяла про розкішне кучерявою шевелюрі. Локони додають зачісці не тільки шик, але і деяку жіночність і романтичність. При цьому кучері можуть бути як великі, так і дрібні. Однак переважніше все-таки середні локони, що нагадують спіральки, вони йдуть практично всім представницям прекрасної статі.
Вам знадобиться
  • Для цього необхідно мати під рукою засіб для створення кучерів або укладки, тонкий гребінь, фен з дифузором і щипці для волосся.
Інструкція
1
Краще робити зачіску на чистих волоссі, тому перед створенням локонів слід вимити голову. Потім на трохи вологе волосся наносимо мус для укладання або спеціальний засіб для створення кучерів. Після цього підсушуємо волосся феном з дифузором.
2
Тепер приступаємо до безпосереднього створення локонів. Для початку візьміть тонкий гребінь і зробіть проділ. Вибір проділу залежить від форми обличчя, очей, а іноді від звички або настрою, тому не бійтеся експериментувати. Щипцями зробіть невеликі локони. Для цього візьміть невелике пасмо волосся і накрутіть її на плойку. Слід відступити від коренів десь 10-12 сантиметрів. Тримати пасмо на щипцях слід не більше, ніж 5-10 секунд, інакше можна порушити їх структуру.
3
Після того, як локони готові трохи розпушити їх руками. Не розчісуйте голову, якщо вам здається, що гребінь все-таки потрібен, то проведіть два або три рази по волоссю рідкісної расческой.Для фіксації локонів можна поприскать на волосся лак.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XIsioP6-DcQ
Зверніть увагу
Дана зачіска вимагає ретельного догляду за волоссям. Не забувайте, що під час укладання ви пересушує волосся, тому вони потребують більшої кількості поживних і зволожуючих речовин.
Корисна порада
Накручуйте волосся тільки на розігріті щипці. Перед тим, як робити локони, можна скрутити з пасом невеликі джгутики. Так вони вийдуть більш пружними.
Красиві кучері здатні в одну мить змінити жіночий образ, зробивши його більш ніжним і романтичним. Крім того, локони - відмінний варіант святкової зачіски. Тим більше що зробити їх можна досить швидко не лише за допомогою звичних бігуді та плойки, але і випрямлячем.
Вам знадобиться
  • - випрямляч;
  • - віск для волосся;
  • - лак для волосся;
  • - гребінець.
Інструкція
1
Помийте голову звичним способом, щоб зачіска виглядала більш охайною, а потім дайте волоссю підсохнути природним шляхом або висушіть їх за допомогою фена. Накручувати мокрі пасма на утюжок ні в якому разі не можна, тому що можна просто-напросто спалити шевелюру.
2
Розділіть все волосся на верхню і нижню частину, заколовши першу на потилиці. Завдяки цьому вам буде зручніше накручувати їх. Візьміть на вказівний палець невелику кількість воску для укладання. Відокремте від волосся одну пасмо і швидко накрутите її на палець з воском - завдяки цьому кучері будуть триматися довше.
3
Потім защіпніте пасмо праскою в тому місці, звідки вона повинна починати витися, і накрутіть її на прилад. Після цього проведіть випрямлячем по пасма, притримуючи її рукою, і відпустіть. Робити все це необхідно швидко, інакше можна спалити волосся.
4
Повторіть дану процедуру пасмо за пасмом. Потім розпустіть верхню частину волосся і накрутіть їх аналогічним чином. При цьому віск на локони потрібно наносити в мінімальних кількостях, інакше волосся виглядатиме неохайно. Утворені кучері поправте руками, але ні в якому разі не розчісуйте.
5
Зробити кучері випрямлячем можна й іншим способом. Для цього також вимийте і висушіть волосся. Нанесіть на них пінку або трохи воску для укладання, розчешіть і зробіть проділ в потрібному місці.
6
Відокремте від шевелюри одну пасмо і скрутіть її в не надто тугий джгут. Потім повільно проведіть по ньому праскою зверху вниз. Зачекайте хвилину і відпустіть пасмо - у вас повинен вийти красивий локон. При цьому чим тонше будуть відокремлювані пасма, тим більше дрібні кучерики у вас вийдуть.
7
Накрутите таким чином все волосся, а потім обережно покладіть їх рукою. Кудрі можна залишити вільно спадати на плечі, заколоти їх збоку або на потилиці красивою шпилькою. Готову зачіску збризніть лаком, щоб вона збереглася на довгий час.