Як відключити в опері флеш.

Якщо такі браузери, як Mozilla Firefox і Google Chrome підтримують відключення флеш без установки додаткових утиліт. То в браузері Opera все виглядає дещо складніше.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Відкрийте браузер і перейдіть за наступним посиланням: http://operafan.net/component/option,com_remository/Itemid,72/func,fileinfo/id,35/. Скачайте файл, в обов'язковому порядку виконайте перевірку на віруси і скопіюйте за допомогою контекстного меню прово кнопки миші.
2
Якщо на вашому комп'ютері встановлений оглядач Opera 8-х версій, завершіть його роботу, попередньо зберігши всі потрібні дані. Відкрийте ваш локальний диск і знайдіть папку з встановленим браузером серед програм. Зайдіть в директорію, яка називається Opera85, і знайдіть папку користувача налаштувань в директорії Styles. Зазвичай вона називається User. Вставте туди заздалегідь скопійований скачаний файл no_flash.css.
3
Знайдіть у папці файл OperaDef6.ini і відкрийте його за допомогою стандартної утиліти «Блокнот». У самий кінець списку в редакторі додайте наступні рядки: Name 12 = Disable FlashFile 12 = C: Program FilesOpera85stylesusero_flash.css
4
Запустіть браузер, відкрийте його налаштування і відкрийте вкладку «Додатково». У налаштуваннях вмісту перейдіть до меню настройки стилів, відзначте прапорцями всі наявні пункти.
5
В меню режиму автора відкрийте список, що випадає і виберіть останній пункт "Disable flash". Запустіть режим користувача і використовуйте цей пункт. Застосуйте і збережіть зміни.
6
Якщо у вас встановлений браузер Opera 9-х версій, запустіть конфігурацію користувача настройки opera: config # UserPrefs | LocalCSSFilesDirectory. В папку Styles скопіюйте скачаний вами файл no_flash.css.
7
Відкрийте браузер, відкрийте налаштування його зовнішнього вигляду. У меню «Стиль» поставте прапорець навпроти пункту no_flash.css, застосуйте і збережіть зміни. Якщо потрібно, перезапустіть браузер або комп'ютер.
Корисна порада
Перед внесенням потрібних налаштувань створіть точку відновлення системи.