Як прибрати розрив між словами.

Одним із способів вирішення проблеми видалення зайвих пробілів між словами або перед розділовими знаками може стати створення макросів, що реалізовується стандартними засобами програми Microsoft Word, і що дозволяє автоматизувати рішення задачі.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Усі програми» для виконання операції видалення зайвих пробілів між словами .
2
Вкажіть пункт Miicrosoft Office і запустіть додаток Word.
3
Відкрийте документ, що підлягає редагуванню, і розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми.
4
Вкажіть пункт «Макрос» і використовуйте команду «Почати запис» в розпочатому каталозі.
5
Введіть бажане ім'я в поле «Ім'я макросу» у новому діалоговомокне і натисніть кнопку з піктограмою молотка для винесення спеціальної кнопки на панель інструментів або виберіть кнопку з піктограмою клавіатури для управління макросом за допомогою клавіш.
6
Перейдіть на вкладку «Команди" діалогового вікна і перетягніть створений макрос з правої області вікна на панель інструментів.
7
Завершіть роботу відкритого вікна і виконайте одночасне натискання клавіш Ctrl + H для виклику діалогового вікна «Знайти і замінити».
8
Розкрийте вікно натисканням кнопки «Більше» для отримання доступу до управління характеристиками пошуку і очистіть вміст полів «Знайти» і «Замінити на».
9
Виконайте натискання кнопки «Зняти форматування» в разі її активності і застосуйте прапорець на полі «Символи узагальнення» у розділі «Параметри пошуку».
10
Переконайтеся в тому, що прапорці на всіх інших полях в розділі «Параметри пошуку» зняті і вкажіть пункт «Скрізь» в випадаючому списку.
11
Виконайте одночасне натискання клавіш Ctrl + A для виділення всього тексту документа і введіть значення «пробіл {2;}» в полі «Знайти».
12
Введіть значення «пробіл» у полі «Замінити на» та натисніть кнопку «Замінити все». Дана дія приведе до заміни всіх подвійних прогалин у тексті документа на одинарні і, таким чином, прибере розриви між словами .
13
Завершіть роботу відкритого вікна і відмініть виділення тексту натисканням клавіші із зображенням стрілки.
14
Натисніть кнопку «Стоп» в панелі управління для припинення процедури запису макросу.