Як налаштувати лінійний вхід.

Лінійний вхід у звуковому пристрої комп'ютера служить, в основному, для підключення мікрофонів. Його настроювання здійснюється без використання будь-яких спеціальних утиліт.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що драйвер на вашу звукову карту був встановлений належним чином. Для цього відкрийте майстер установки обладнання, якщо в пристроях без програмного забезпечення не значиться вашого звукового адаптера, значить, все було встановлено правильно.
2
Якщо ж майстер пропонує вам встановити драйвер пристрою, вставте диск з програмним забезпеченням в привід, або вкажіть шлях до папки з драйверами на жорсткому диску. Ви також можете скористатися підключенням до інтернету. Після інсталяції драйвера перезавантажте комп'ютер.
3
Знайдіть на вашій звуковий карті роз'єм для підключення мікрофона, зазвичай він має піктограму з відповідним зображенням або підписаний абревіатурою mic. Підключіть до нього пристрій, перевірте його робочий стан і виконайте настройку лінійного вхід а. Для цього відкрийте меню панелі керування «Звуки і аудіопристрої».
4
В з'явився невеликому вікні перейдіть на вкладку «Аудіо». У розділі запису звуку виберіть наявне у вас пристрій і натисніть на кнопку «Гучність» праворуч. Виконайте настройку мікрофону і стереомікшера на власний розсуд, а також керуючись призначенням підключення даного обладнання.
5
Натисніть кнопку «Додатково», яка знаходиться під регулятором гучності мікрофону. Налаштуйте функцію посилення мікрофона (рекомендується включити) і тембр звучання.
6
Відкрийте програму, яка в подальшому буде задіяти в роботі лінійний вхід . Виконайте настройку, яка буде застосовна тільки в рамках роботи даної програми. Не рекомендується ставити мінімальну гучність мікрофона в загальних налаштуваннях, найкраще виставити мінімальний параметр, щоб потім у програмі відрегулювати конфігурацію даного обладнання.
Зверніть увагу
Переконайтеся, що мікрофон включений і справний.