Як налаштувати шкільний сервер.

Шкільний сервер являє собою сервер ний дистрибутив на основі операційної системи Linux, який простий в установці і дуже зручний в роботі. Призначений даний сервер для застосування в освітніх установах, він дає можливість вирішення звичайних завдань. У ньому міститься комплекс ПО для створення інформаційного простору школи.
Вам знадобиться
  • - дистрибутив НауЛінукс Школа.
Інструкція
1
Встановіть дистрибутив НауЛінукс Школа 5.3, після установки на екрані з'явиться вікно з пропозицією виконати настройку мережі. Клацніть по кнопці «ОК». Перейдіть у вікні у вкладку «Пристрої», натисніть на кнопку «Змінити», виберіть опцію «Встановлювати статичний адреса», введіть дані в поля «Адреса», «Маска підмережі», Адреса основного шлюзу ».
2
Клацніть по кнопці «ОК». Далі введіть ім'я комп'ютера у вкладці DNS. Перейдіть у вкладку «Вузли», клацніть «Створити», заповніть у вікні поля «Додати запис». Вийдіть з вікна налаштування мережі. Перезавантажте комп'ютер, щоб продовжити налаштування сервер а «Школа».
3
Дочекайтеся запуску «Помічника з налаштування». У вікні «Клавіатура» виберіть російську розкладку, далі введіть пароль адміністратора в полі «Пароль root». В опції «Налаштування мережі» клацніть «Далі». У вікні «Налаштування SELinux» встановіть статус «Режим попереджень", клацніть кнопку «Далі».
4
Виконайте настройку шкільного сервер а в наступному вікні, введіть для цього коректну дату і час. Для створення користувачів в наступному вікні натисніть на кнопку «Створити обліковий запис», введіть ім'я користувача, клацніть «ОК» і «Далі».
5
Перейдіть у вікно «Шкільний сервер », щоб справити початкове конфігурування сервер а школи. Перейдіть у вкладку «Налаштування», введіть назву навчального закладу в поле «Назва». В полі «Індекс» внесіть поштовий індекс, клацніть «Знайти». Регіон та населений пункт будуть заповнені автоматично на його основі. Заповніть поле «Адреса».
6
, введіть пароль адміністратора. Перейдіть у вкладку «Структура класів» для настроювання структури шкільного сервер а. Змініть діапазон класів, спосіб позначення і кількість паралелей. Перейдіть у вкладку «Предмети» і виберіть потрібні дисципліни, або додайте відсутні.
7
Клацніть «Далі» після завершення редагування параметрів шкільного сервер а. У наступному вікні клацніть «ОК». Відкриється вікно терміналу, в ньому відобразиться хід налаштування сервер а. Після його завершення натисніть Enter, далі клацніть «Готово». Налаштування шкільного сервер а завершена.