Як писати зміст.

Зміст являє собою перелік назв розділів і підрозділів книги (дипломної, курсової роботи). Програма Microsoft Word підтримує автоматичне створення змісту, це зручно для подальшого його редагування.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Word.
Інструкція
1
Введіть текст, для якого необхідно створити зміст. Для вставки розділів використовуйте розриви сторінок, щоб кожен розділ починався з нового аркуша. Назва розділу вводите в такому форматі: «Розділ 1. Назва ...». Для підрозділів використовуйте наступну форму: «1.1 Назва підрозділу». Це загальні рекомендації, при введенні тексту необхідно використовувати методичними вказівками до написання роботи, або вимогами видавництва.
2
Виділіть послідовно назви розділів, на панелі інструментів або в меню «Формат» - «Стилі та форматування» виберіть для них стиль «Заголовок 1». Надалі ви можете змінити форматування тексту назви, але стежте, щоб назва стилю зберігалося за даним текстом. Аналогічно виділіть назва підрозділу і застосуєте до нього стиль «Заголовок 2». Відповідно відзначте в документі заголовки інших рівнів, щоб підготувати вставку змісту.
3
Розпочніть додаванню змісту, коли ви закінчили форматування тексту. Встановіть курсор в тому місці документа, куди необхідно вставити зміст. Виконайте команду «Вставка» - «Посилання» - « Зміст і покажчики», далі перейдіть у вкладку « Зміст », виберіть його налаштування (заповнювач, кількість рівнів заголовка і так далі ). Натисніть кнопку «ОК». В текст буде додано зміст.
4
Якщо надалі при редагуванні тексту змінилася кількість тексту, а, відповідно, і нумерація сторінок, клацніть правою кнопкою миші по змісту. Виберіть опцію «Оновити поле» і у вікні, виберіть «Тільки номери сторінок» - «ОК». Якщо ви внесли зміни в структуру документа, тоді при оновленні виберіть "Оновити все».
5
Виконайте вставку змісту в Word 2007. Для цього перейдіть у вкладку «Посилання». У лівій частині вікна натисніть на кнопку « Зміст ». Виберіть з шаблону зовнішній вигляд змісту, для зміни налаштувань натисніть на кнопку « Зміст », встановіть необхідні опції і клацніть «ОК».