Як підключити маршрутизатор до adsl модему. Як підключити роутер через adsl-модем.

Якщо ви використовуєте DSL-інтернет і хочете підключити до одного кабелю кілька комп'ютерів, то використовуйте маршрутизатор . Зазвичай цей метод застосовують для підключення ноутбуків, тому що досить важкою знайти Wi-Fi DLS-модем.
Вам знадобиться
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Підключіть DLS-модем до телефонної лінії, використовуючи спліттер. Це пристрій дозволить знизити перешкоди, тим самим збільшивши якість інтернет-каналу. Підключіть модем до мережі змінного струму та увімкніть його. З'єднайте з каналом Ethernet цього пристрою мережевий кабель. Другий його кінець підключіть до порту LAN комп'ютера.
2
Відкрийте web-інтерфейс налаштувань DLS-модему, ввівши його IP-адресу в браузері. Перейдіть в меню WAN і налаштуйте підключення до сервера провайдера. Обов'язково вимкніть функцію DHCP, якщо вона є в настройках даного меню. Перезавантажте модем і відкрийте меню Status. Переконайтеся в тому, що пристрій одержав доступ до інтернету.
3
Тепер вимкніть мережевий кабель від комп'ютера і підключіть його до гнізда Internet або WAN вашого маршрутизатор а. Ні в якому разі не використовуйте для цього роз'єми LAN. З'єднайте за допомогою другого кабелю мережеву карту комп'ютера з LAN-портом маршрутизатор а.
4
Відкрийте меню налаштувань цього мережевого пристрою. Перейдіть до пункту Internet Setup. Виберіть параметр Static IP-address. В якості точки доступу в інтернет встановіть внутрішній IP-адреса DLS-модему. Активуйте функції NAT, Firewall і DHCP. Збережіть параметри цього меню.
5
Відкрийте пункт Wi-Fi і створіть бездротову точку доступу. Виберіть параметри, з якими працюватимуть необхідні ноутбуки. Краще використовувати якісні типи безпеки, такі як WPA2-Personal або WPA-PSK. Збережіть налаштування меню Wi-Fi і перезавантажте маршрутизатор .
6
Перевірте, чи отримало обладнання доступ до інтернету. Спробуйте відкрити web-сторінки на комп'ютері, з'єднаному з маршрутизатор ом. Підключіть до створеної точки доступу мобільні комп'ютери. Рекомендують не відключати модем і маршрутизатор від електромережі без крайньої необхідності.