Як підключити плеєр до музичного центру.

Іноді в музичному центрі немає функції MP3, а в кишеньковому плеєрі вона є. Але плеєр, на відміну від музичного центру, не здатний звучати голосно. Щоб виправити цей недолік, необхідно з'єднати плеєр і центр між собою.
Інструкція
1
Спочатку перевірте музичний центр на наявність на передній панелі вхідних гнізд типу RCA, позначених як AUX або PHONO. Чи не переплутайте їх з роз'ємами для навушників або мікрофонів - вони не тільки виконані по іншому стандарту, але і призначені для іншого.
2
Якщо ви не знайшли таких гнізд, то обережно, щоб не відірвати ніякі кабелі, розгорніть музичний центр задньою стінкою до себе. Там такі гнізда ви напевно знайдете. Чи не переплутайте їх з гніздами іншого призначення, які також можуть бути виконані за стандартом RCA.
3
Тепер візьміть непотрібні навушники. Відріжте від них звуковипромінювачі. Придбайте два штекера типу RCA. Зачистіть дроти, які йшли до звуковипромінювача. Одна з пар складається з безбарвного (або жовтого) і червоного (або оранжевого) провідників, а в іншій замість червоного або оранжевого дроти є синій або зелений. Всі безбарвні або жовті дроти підключіть до кільцевих контактам штекерів, а червоні (помаранчеві) і сині (зелені) - до штирьовим.
4
Підключіть кабель до плеєра і музичному центру. На останньому виберіть режим під назвою AUX або PHONO. Якщо входів у нього декілька, вони можуть мати позначення AUX1, AUX2 і подібні. Здійснюючи пошук входу, встановіть як на плеєрі , так і на центрі невелику гучність. Надалі встановіть на плеєрі таку гучність, щоб попередній підсилювач центру не перевантажувався, а потім регулювання здійснюйте з боку центру.
5
Щоб акумулятор плеєра не розряджався, підключіть апарат до спеціального блоку живлення, емулюється USB-порт. Можна також використовувати USB-хаб з харчуванням, який до блоку підключений, а до комп'ютера - ні. Пам'ятайте, що якщо плеєр харчується немає від акумулятора, а від батарейки, зарядка останньої будь-яким способом не допускається. Використання музичного центру спільно з плеєром не виключає можливості перемикання його при необхідності і в інші режими.