Як підняти гемоглобін.

Людина потребує залозі для того, щоб тканини його організму отримували кисень. Завдяки залозу, в еритроцитах - червоних кров'яних тільцях - утворюється гемоглобін , який легко з'єднується з киснем в момент проходження крові через легені, а потім розносить його «за призначенням». Коли виникає дефіцит заліза, порушується утворення гемоглобін а, до тканин надходить менше кисню, і починається анемія.
Інструкція
1
Як підняти strongгемоглобін/strong "rel="gallery-step-images "> Щоб підвищити рівень гемоглобін а в організмі, не допустивши розвитку залізодефіцитної анемії (а якщо вона вже з'явилася, то ліквідувати її), в першу чергу, зверніть увагу на своє харчування. Найкраще засвоюється залізо з білків м'яса, особливо телятини. Постарайтеся їсти більше м'яса, печінки, риби. Як гарнір до них вживайте овочі: м'ясні продукти збільшують всмоктування заліза з овочів.
2
Містить залізо і гречка. Тільки не їжте її з молоком, т.к. воно гальмує всмоктування заліза, яке міститься в цій крупі.
3
Включайте в свій раціон горох, рис, петрушку, шпинат, чорнослив, сушені абрикоси, родзинки. Ці продукти також містять максимальну кількість заліза.
4
Крім того, зробіть так, щоб на вашому столі з'явилося достатньо фруктів. Особливо корисні яблука сорту антонівка, чорна смородина і лимони, тобто все те, що містить вітамін С.
5
Вилікувати залізодефіцитну анемію тільки за допомогою правильного раціону не вийде, тому обов'язково зверніться до фахівця. Лікар призначить препарати, що містять залізо. Як правило, в них, крім заліза, містяться вітаміни групи В і вітамін С. Ці речовини допомагають правильно засвоюватися залозу в організмі людини. Дозу железосодержащего препарату доктор підбере індивідуально. Зазвичай лікування триває 3-4 тижні і дає хороші результати. По закінченні курсу зробіть контрольний аналіз крові.
Зверніть увагу
Чорний чай гальмує засвоювання заліза. Пийте зелений - він позбавлений такого ефекту. Дуже добре запивати залізовмісні продукти будь-яким кислим соком.
Корисна порада
Щоб збільшити кількість заліза в організмі, спробуйте приготувати таку страву: проверніть через м'ясорубку 1 стакан волоських горіхів і чотири лимона з шкіркою, додайте в суміш 200 г меду і 100 г сиропу алое, купленого в аптеці. Все добре перемішайте і приймайте по одній десертній ложці три рази на день. Зберігати суміш потрібно в холодильнику.