Як поміняти джойстик.

Геймпад, або як його прийнято називати в народі « джойстик », - це основний засіб управління на ігрових консолях. Саме за його допомогою можна управляти улюбленими героями або спеціальною технікою в грі. Джойстики часто ламаються.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш джойстик дійсно вийшов з ладу і що справа саме в ньому, а не в самій консолі, наприклад. Для цього можна спробувати підключити геймпад до іншої консолі або провести діагностику пристрою в спеціальній майстерні.
2
Придбайте новий джойстик . Купуючи новий пристрій, обов'язково вибирайте тільки те, яке буде підходити до вашої консолі. Для цього можна взяти старий геймпад або ж назвати продавцеві марку своєї ігрової приставки. Купуючи джойстик , краще всього вибрати той, який має позначку «сумісний з Windows».
3
Підключіть джойстик за тією ж технологією, що і був приєднаний попередній. На сучасних використовується звичайний USB-порт.
4
Встановіть програмне забезпечення, яке йшло в комплекті з пристроєм. Для цього вставте диск в CD-ROM або DVD-ROM, натисніть "Автозапуск№ і дотримуйтесь вказівок, що з'явилися на екрані.
5
Вийміть диск після того, як закінчився процес установки, перезавантажте свій комп'ютер. Перевірте сумісність джойстик а. Перейдіть до налаштування геймпада. Увійдіть в гру, виберіть функцію «Опції» і перейдіть до пункту «Налаштування». Клікніть послідовно «Управління» і «Контролер».
6
Налаштуйте всі необхідні клавіші на джойстик е так, як того вимагає ваша гра і як зручно саме вам. Для цього необхідно вибирати в настройках контролера дію після чого натискати необхідну клавішу на джойстик е. Таким чином, дана клавіша буде виконувати ту дію, яку ви вибрали на екрані.
7
Клацніть "Зберегти» або «Ок» після того, як всі налаштування джойстик а зроблені. Перезапустіть гру. Для цього необхідно вийти з гри і знову запустити її. Перезавантажувати комп'ютер при цьому немає необхідності. Можете починати гру з новим працюючим джойстик ом.