Як прибрати подряпини з дисплея.

Мобільні телефони, КПК і смартфони - зручні мініатюрні пристрої, які можна носити в кишені і завжди мати при собі. Але від сусідства з рештою вмісту кишень або сумок екрани мобільних пристроїв покриваються дрібними подряпинами, які погіршують зображення.
Вам знадобиться
  • - засіб для чищення дисплея;
  • - ватяний диск.
Інструкція
1
Знайдіть і купите пасту ГОІ. Можна використовувати спеціальні полірувальні засоби для мобільних пристроїв, однак коштують вони значно дорожче. Зверніть увагу, яку пасту ГОИ або засіб іншого типу купуєте: вони бувають різних ступенів грубості. Можна використовувати зубну пасту.
2
Візьміть ватний диск і нанесіть тонкий шар пасти. Акуратно протріть дисплей пристрою. Потрібно робити плавні кругові рухи, поступово зміщуючи траєкторію, щоб охопити весь екран. Точний час полірування залежить від швидкості рухів і розміру поверхні. Зупиніться, коли результат вас задовольнить. Не лякайтеся, якщо на початку дисплей стане виглядати ще гірше: це тимчасовий ефект і з подальшої поліруванням пропаде.
3
Будьте готові до того, що ви не досягнете стовідсоткової гладкості та блиску. Поліровка знімає верхній шар захисної поверхні, тому занадто глибокі подряпини залишаться видно. Не варто сильно старатися. Намагайтеся протирати акуратно, не натискаючи на дисплей. Інакше ви ризикуєте пошкодити матрицю екрану. .
4
Всі операції по поліровці дисплея ви проводите на свій страх і ризик. Вихід мобільного пристрою з ладу через ваших дій не є гарантійним випадком. Можна просто замінити дисплей на новий, проте це дуже дорого. Зате в подальшому ви можете нанести спеціальну плівку, яка захищатиме екран від подряпин.
Ноутбук є дуже зручною заміною домашнього комп'ютера. Його можна носити з собою всюди, брати в дорогу, на природу і т.д. Тому дуже часто перед власниками ноутбуків стоїть питання, як очистити його від подряпин і пошкоджень.
Вам знадобиться
  • - ноутбук;
  • - м'яка серветка;
  • - зубна паста;
  • - вазелін.
Інструкція
1
Позбавтеся від подряпин на екрані ноутбука за допомогою зубної пасти - для цього намажте невелику її кількість на палець. Врахуйте, що для цього не підходить гелева паста - використовуйте звичайну. Далі розітріть її по поверхні подряпин на ноутбуці.
2
Візьміть серветку або хустку і зітріть пасту з екрану. Підготуйте шматочок вати, скачайте його в кульку, нанесіть на нього трохи вазеліну і протріть їм подряпані ділянки, щоб видалити подряпини з екрану ноутбука. Потім просто протріть екран чистим хусткою або серветкою.
3
Підготуйте вологу серветку для монітора і ганчірочку з мікрофібри, щоб видалити подряпини з ноутбука. Також придбайте спеціальну пасту для полірування, наприклад, Displex. Такі пасти коштують відносно недорого. Почистіть монітор, видаліть з нього пил і жирні сліди.
4
В першу чергу акуратно зметіть або сдуйте пил з матриці, потім протріть вологою серветкою і ганчірочкою з мікрофібри. Якщо ви не зметете пил, то можете подряпати матрицю. Аналогічно почистіть кришку ноутбука. Далі виконайте видалення неглибоких подряпин з кришки.
5
Потренируйтесь для початку на зіпсованих дисках, перед тим, як полірувати екран ноутбука. Нанесіть полірувальну рідина на місце подряпини, акуратно протріть. Неглибока подряпина повинна зникнути через пару хвилин. При необхідності ще раз нанесіть на це місце рідина для полірування й знову протріть його серветкою або шматочком вати.
6
Таким же чином ви можете прибрати подряпини з мобільного телефону, плеєра та інших пристроїв. Даний спосіб не підходить для видалення подряпин з екрану LCD, це може видалити верхній шар матеріалу і пошкодити екран. Після того як ви завершили полірування поверхні ноутбука, протріть пошкоджене місце серветкою або ганчірочкою з мікрофібри.