Як перевірити опорний підшипник. Як визначити свій розмір колготок.

Найпопулярнішим типом передньої підвіски є "Мак-Ферсон". Вона встановлена на "вісімці" і "десятках". Підвіска проста і надійна в експлуатації, але наші дороги її «вбивають». Традиційно її діагностика починається з перевірки опорного підшипника .
Інструкція
1
Зніміть захисні пластикові ковпаки, притисніть верхній елемент штока передньої стійки пальцями і покачайте автомобіль за крило. При великому зносі підшипника відчуватиметься стукіт і люфт. Крім того, його справність можна перевірити таким чином: попросити кого-небудь сісти за кермо, покладіть долоню на виток передньої пружини, попросіть повернути рульове колесо в будь-яку сторону. Якщо буде чути металевий клацання з одночасною віддачею в долоню, значить опорний підшипник зношений.
2
Крім того, перевірити наявність несправності в опорному підшипнику можна по звуку. Проведіть при русі автомобіля на невеликій швидкості будь-які маневри: повороти, гальмування, зупиніться і руште з місця. При виході з ладу опорного підшипника буде чітко чути неметаллический шум в районі передніх коліс. Після його появи рульове колесо зазвичай починає йти незначно вправо.
3
Проїдьте на автомобілі по нерівностях на проїжджій частині, у тому числі по «лежачому поліцейському». При виході з ладу опорного підшипника буде чути скрегіт в районі амортизатора. Він не постійний - то з'явиться, то пропаде. Це найчастіше можна спостерігати в холодну погоду. При будь-якому з варіантів, опорний підшипник слід негайно замінити. Для цього є два варіанти.
4
Перший - зняти стієчний вузол повністю, тобто разом з гальмівним диском і рульовим кулаком. Хоча це і трудомісткий процес, зате потім не потрібно буде робити розвал-сходження. Другий дещо простіше, в цьому випадку від'єднати слід рульової кулак, демонтувати верхню частину з пружиною. Але доведеться витягти і регулювальний болт, в результаті чого потрібно буде регулювати сход-розвал.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PVHaBH7OPDE
Корисна порада
При заміні опорного підшипника використовуйте спеціальний стієчний ключ, який складається з двох трубок, вставлених одна в іншу.
Сьогодні один з найпопулярніших типів ходової частини легкових автомобілів - незалежна підвіска Макферсона. Найслабше її місце - опорний підшипник. Але на відміну від інших типів підвіски він не руйнується миттєво, а сигналізує про своє зносі наростаючим стукотом. Діагностика в абсолютній більшості випадків показує знос саме цієї деталі. В цьому випадку її потрібно замінити.
Вам знадобиться
  • Новий опорний підшипник, набір інструментів
Інструкція
1
Відкрутіть ступичні гайку, яка кріпить ШРУС до маточини, попередньо піднявши її на домкраті. У разі необхідності, нехай помічник натисне гальмо, щоб колесо не прокручувалося. Зніміть колесо.
2
Отсоедините рульової кулак від рульової сошки. Для цього вийміть шплінт і розкрутіть гайку. Кульовий палець виймайте спеціальним знімачем, не користуйтеся молотком. Встановіть знімач і перейдіть його гвинт кілька разів, він роз'єднає рульової кулак і сошку.
3
Розведіть гальмівні колодки монтуванням, дотримуючись обережності. При вичавлюванні не використовуйте в якості опори важеля гальмівний диск, так як він досить крихкий. Після цього просто розкрутіть кріпильні болти.
4
Отсоедините шарову опору. Це можна зробити двома способами. Якщо опора приклепана до важеля, випрессуйте кульовий палець, спеціальним знімачем. В тому випадку, коли опора кріпиться на болтах, просто відкрутіть їх і вона залишиться висіти на рульовому кулаці.
5
Стягніть пружину. Для цього використовуйте спеціальні пристосування, які стискають пружину, чіпляючись за неї гачками. Щоб пружина стискалася рівномірно, використовуйте не менше двох стяжок. Щоб гачки НЕ зсковзували з витків пружини, підкладіть під них грубозернисту наждачний папір.
6
Розкрутите гайку штока. Для цього знадобиться стієчний ключ, який представляє собою дві трубки, вставлені одна в іншу. Внутрішня трубка притримує паз, а зовнішня викручує гайку штока, яка і утримує підшипник. Паз внутрішньої трубки повинен сідати на шток дуже щільно, інакше при пошкодженні лисок, відкрутити гайку самостійно неможливо.
7
Зніміть старий опорний підшипник і встановіть новий. Збірку проводите в зворотній послідовності. При установці кульової опори знадобиться помічник, який відіжме важіль, поки його не вдасться зафіксувати болтами. Після збірці прокачайте педаль гальма, щоб в колодки прилягли до диску.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6Y_Z_Gd4sXs