Як калібрувати принтер. profilerpro.

Отримайте кольорові відбитки з максимально можливою якістю. Ви, звичайно, можете замовити їх у фотолабораторії, але цікавіше надрукувати фото самостійно, використовуючи можливості струменевого принтера . Стандартні налаштування друку часто видають непередбачуваний результат, але їх можна змінити і поліпшити якість домашніх фотографій.
Вам знадобиться
  • - Струменевий принтер;
  • - сканер;
  • - плагін ProfilerPro;
  • - програма Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Майте на увазі, калібрування принтера з «середнього» цінового діапазону призведе до поліпшення якості друку до рівня, який видає техніка з високими характеристиками. Надрукуйте будь-яку картинку з параметрами за замовчуванням і порівняйте її з зображенням на моніторі. Зверніть увагу на соковитість кольорів: якщо вид картинки незадовільний, принтер потрібно калібрувати.
2
Вивчіть параметри, встановлені за замовчуванням - на «середніх» принтера х колірний обхват маленький. Змініть установки друку, які впливають на передачу кольору. Вимкніть автокорекцію кольору, зведіть відхилення до мінімуму.
3
Встановіть Adobe Photoshop, скористайтеся плагіном ProfilerPro. Відкрийте програму і виставите робочий простір Adobe на RGB. Запустіть плагін ProfilerPro, знайдіть відповідний пункт в меню Photoshop.
4
У вікні завантажте кольорову таблицю для сканера, поставте прапорець на верхню сходинку. Відкрийте настройки і відключіть корекцію кольору в сканері.
5
Роздрукуйте таблицю, дайте їй висохнути, потім сканувати. Ви отримаєте зображення з спотворенням і нерівномірними колірними переходами.
6
Збережіть таблицю у форматі tif, відкрийте ProfilerPro і виберіть пункт D. З відсканованого зображення побудуйте новий профіль, використовуючи стандартні числові значення кольорів програми Photoshop. Збережіть створену таблицю і перезапустіть утиліту. Надрукуйте її знову, виставите збережений профіль. В результаті ви отримаєте профіль з поліпшеною передачею кольору.
7
Не судіть про разбалансіроваке квітів конкретного принтера суб'єктивно. Для початку спробуйте замінити картриджі або використовувати папір іншої якості. У кожному разі, процес калібрування конкретного принтера індивідуальний.
Корисна порада
Проведіть експеримент зі сканером, використовуйте для цієї ж операції інший пристрій. Якщо результати виходять різні, сканер теж потрібно відкалібрувати.