Як зробити бороду.

Найпростіше купити бороду для образу діда морозу або маскарадного персонажа в театральному магазині. Хоча чому б не виготовити бороду своїми руками? Це зовсім нескладно, головне - ваше бажання.
Інструкція
1
Борода з парікаКупіте недорогий перуку потрібного кольору в магазині або на ринку і зробіть з нього бороду для вашого персонажа. За допомогою бигудей ви можете зробити бороду кучерявою. Щоб борода трималася, пришийте до неї резінку.Вместо перуки ви можете використовувати шпильку-гумку зі штучного волосся. Розріжте гумку від заколки і пришити до неї шматок гумки або тасьми, щоб закріпити отриману бороду.Также для створення бороди може підійти шиньйон зі штучного волосся.
2
Борода з ватиДля образу діда морозу відмінно підійде борода з вати. Щоб борода довго зберігалася, акуратно приклейте або нашейте білими нитками вату на шматок тканини, попередньо зробивши викрійку. По кутах бороди пришийте гумку.
3
Борода зі штучного мехаВирежьте прямокутник з кучерявого штучного хутра. Ширина повинна бути від вуха до вуха, а довжина доходити до рівня груді.Вирежьте смужку для рота, а потім округлятимете кінці бороди за допомогою ножиць. Щоб хутряна борода трималася, пришийте до верхніх кутів бороди гумку.
4
Борода з білизняний веревкіРазберіте білизняний мотузок на окремі нитки і пришити їх до шматка тканини (за формою бороди). До верхніх кутах бороди пришийте гумку.
5
Борода з тканіДля виготовлення бороди потрібно викроїти прямокутник з тканини і нарізати її "локшиною" (не доходячи 1-2 см до краю тканини). Для пишної бороди зробіть ще кілька аналогічних прямокутників і пришити їх до довгого шматку тканини (за формою бороди) у вигляді ярусів.
6
Борода з бумагіДелается також, як з тканини. Прямокутники з розрізами "локшиною" приклеїти один на інший у вигляді ярусов.Чтоби зробити бороду кучерявою, смужки у вигляді "локшини" можна накрутити на олівець.
Зараз в моду знову увійшли вуса, бакенбарди та бороди конфігурацій - від витончених еспаньолок до густих широкою бородою, примхливо пострижених і виголених. Борода може надати чоловікові імпозантний або суворий вигляд, підкреслити його індивідуальність, виділити з натовпу, надати йому мужності і брутальності. Все це пишність неможливо, якщо волосся на обличчі рідкісні. Як же домогтися того, щоб борода була густа?
Інструкція
1
Багато залежить від спадковості і від рівня тестостерону в крові, і цей показник основний і визначальний. Іноді слід просто трохи почекати, щоб гормональний фон вирівнявся, і борода стане густою. У всіх цей процес індивідуальний, і іноді для нього потрібні роки. Більше того, що закладено природою, зробити неможливо. Можна тільки трохи поліпшити результат.
2
Для підвищення росту волосся на обличчі і для їх зміцнення слід застосовувати ті ж способи, які використовуються і для рослинності на голови. Одним з найпопулярніших народних засобів, прекрасно себе зарекомендували, є реп'яхову олію. Зараз реп'яхову олію продається з різними добавками (вітамінами, перцем). Втирайте його в коріння волосся два рази на тиждень, попередньо підігрів. Через півтори-дві години змийте. Реп'яхову олію живить волосся і стимулює їх зростання.
3
Як не дивно, для більш швидкого зростання бороди і її рівномірності слід частіше голитися. Гоління викликає «посттравматичний гіпертрихоз», волосся стає жорсткішим, об'ємніше, виростає швидше. Тому для того, щоб домогтися бажаного ефекту, спочатку потрібно витратити кілька місяців на те, щоб сформувалася необхідна густа щетина. Це досягається щоденним голінням.
4
Активний спосіб життя сприяє зміцненню волосся не тільки бороди, а по всьому тілу. Це пов'язано з кращою циркуляцією крові і, отже, з кращим харчуванням волосся.
5
Як і для посилення і зміцнення росту волосся на голові, приймайте вітамінні комплекси, в яких є калій, кальцій, а також вітаміни В, Е і А. Можна придбати спеціальні вітаміни для росту волосся. Але в будь-якому випадку, краще порадитися з лікарем, тому що споживання вітамінів повинно бути збалансовано. Також побудуйте свій раціон харчування так, щоб необхідні поживні речовини надходили разом з їжею.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oRgmZbOBQU4