Як зібрати головоломку кільце. Як з чотирьох кілець зібрати одне.

Кишенькові головоломки придумали кілька сотень років тому. У наш час вони не втрачають своєї актуальності. Сучасний ринок пропонує велике різноманіття головоломок з різних матеріалів. Однією з таких є відоме « кільце », сутність якої полягає в складанні трьох (або більше) кілець воєдино і в їх подальшому роз'єднанні.
Інструкція
1
Стандартна головоломка « кільце » складається з 4 частин. При роботі з нею вам буде потрібно рівна поверхня, на якій ви змогли б її розкласти, і яскраве освітлення: всі деталі головоломки повинні бути добре видно.
2
Розібрати вже зібрану конструкцію з чотирьох кілець можна без особливих зусиль: наприклад, жбурнувши з невеликою силою об поверхню столу. Відразу після цього ви з усією ясністю побачите перед собою чотири кільця, сплетених в один «вузол». Зазвичай в таких головоломках є два типи перснів: кільця з «галочками» і кільця з невеликим вигином (кільця- «синусоїди»). Візьміть у руки два кільця з «галочками» накладіть їх один на одного так, щоб виріб з більшою шириною «галочки» опинилася під кільце м з меншим розміром «галочки». Якщо ви все зробили правильно, то відчуєте, що всі частини головоломки встали на своє місце. При цьому так звана задня частина кілець (та, що розташовується зазвичай з внутрішньої сторони долоні), буде являти собою дві тонкі паралельні один одному лінії. Зафіксуйте це положення.
3
Уважно розгляньте два кільця з невеликими вигинами. На поверхні одного з них ви побачите невеликий отвір (впадинку), який буде необхідний для поєднання цього типу частин головоломки. Кільце з невеликим вигином і «впадинкой» накладіть малюнком вгору поверх двох кілець з «галочками» так, щоб всі три деталі розташувалися рівно. (Про те, що ви на правильному шляху, будуть свідчити три паралельні лінії, розташовані на протилежній від малюнка кілець стороні).
4
Розгляньте малюнок, отриманий від суміщення трьох кілець, уважніше і побачите одну лінію - «впадинку» для четвертого елемента головоломки. Накладіть четверте кільце також - малюнком поверх попередніх трьох. Вставте його задню частину всередину так, щоб ця лінія щільно заповнила відсутню простір серед трьох попередніх кілець. Головоломка зібрана!