Як зустрічати Новий рік за китайським календарем.

Новий 2012 рік за китайським календарем є рік ом Чорного дракона. Щоб зустріч і святкування Нового рік а пройшли символічно і весело, варто трохи дізнатися про те, що подобається цій істоті.
Інструкція
1
Зустрічайте Новий 2012 рік незвично. В астрології він виділяється особливим змістом. Космічним елементом рік а виступає вода, а дракон уособлює собою кармічні відплати. Іншими словами, в цьому рік у у кожної людини відбудуться зміни.
2
Згадайте минає рік Зайця до бою курантів. Побла рік аріте це спокійне миролюбне тварина за все, що він вам подарував у минаючому рік у. У перші хвилини нового рік а загадайте бажання, яке має грунтуватися на торжестві добра і справедливості. Воно обов'язково збудеться.
3
Продумайте заздалегідь сценарій проведення свята. Дракону цікаво все нове і незвичайне. Тому внесіть новизну в день його приходу, додаючи якнайбільше оригінальних ідей. Підготуйте цікаві та незвичайні подарунки і привітання.
4
Не забувайте, що головна стихія Чорного дракона - вода. Тому все, що пов'язано з цією стихією, буде доречно. Багато музики і пісень, костюми піратів і русалок для маскараду, меню з морепродуктами і т.д.
5
Дракон обожнює веселощі і рух. Тому більше рухайтеся в день його зустрічі і протягом усього рік а. Влаштовуйте запальні дискотеки, карнавали, танцювальні конкурси. Підготуйте якомога більше веселих жартів, розучите смішні пісні, анекдоти і тости. Веселіться і піднімайте один одному настрій.
6
Зупиніться на відтінках води, вибираючи колір святкового одягу, або, навпаки, віддайте перевагу яскравим червоним і жовтим кольорами. Прекрасно доповнять ваш наряд золотисті деталі.
7
Підбираючи меню для столу, зупиніть свій вибір на стравах з риби, яких повинно бути декілька, а також використовуйте більше прянощів і гострих приправ. Водний дракон любить все свіжоприготовлене. Тому використовуйте більше свіжих продуктів, зелені, чи не готуйте напівфабрикати і обмежте кількість консервованих страв.