Як підняти рейтинг на Кінозал ТБ.

Кінозал .ТВ - досить великий торрент-трекер, який містить безліч фільмів, книг і журналів, величезна кількість софта, ігор, музики і багато чого іншого. Для активного використання контенту даного ресурсу необхідно мати високий рейтинг. Рейтингу, або ратіо, називається кількість скачали матеріалів по відношенню до відданим. Тому дуже важливо стежити за тим, щоб цей показник не опускався нижче одиниці. Але що ж робити, якщо рейтинг все-таки знизився?
Інструкція
1
Намагайтеся завантажувати якомога більше "золотих" роздач (виділених жовтим (золотистим) кольором). Такі роздачі не знижують ваше ратіо, обсяг інформації яку ви завантажуєте абсолютно не враховується, обсяг відданого, навпаки, зарахується в повній мірі. Крім "золотих" існують ще й "срібні" роздачі. Вся завантажена інформації в цих роздачах враховується, але лише на половину, віддана зараховується повністю.
2
Залишайте комп'ютер включеним якомога довше, наприклад, на всю ніч. Поки ви спите, час працюватиме на вас. Роздаючи завантажену інформацію ваш рейтинг зростатиме.
3
Спробуйте оформити роздачу самостійно. Для цього на сайті знаходяться докладні інструкції. До всього іншого, вам завжди допоможуть порадою на форумі досвідчені «кінооператори».
4
Ще один спосіб підвищити рейтинг - знайти серед користувачів ресурсу кого-небудь, хто погодиться перевести частину «своїх гігабайт» вам, таке теж можливо. Такий процес називається - трансфером.
5
Радикальним методом, є можливість заробити рейтинг за допомогою СМС. Це вже платна послуга, але якщо по-іншому не виходить, як варіант цей спосіб цілком прийнятний. У тому випадку, якщо ви зареєстровані в платіжних системах PayPal і WebMoney, можна заплатити за гігабайти електронними грошима. Переказ можна здійснити прямо зі сторінок сайту Кінозал ТБ.
6
На ресурсі досить часто проводяться всілякі акції та конкурси, зайнявши призове місце в яких, в нагороду ви отримуєте надбавку до рейтинг у. Знайти інформацію про ці акції можна перейшовши на форум з головною сторінки трекера.
Зверніть увагу
Не знімайте завантажений контент якомога довше, звичайно, якщо дозволяє обсяг жорсткого диска.
Корисна порада
В ідеалі краще завантажувати новинки, роздачі «висять» на сайті тривалий час, як правило, не користуються популярністю, і «забирати» їх у вас ніхто не буде.
Рейтинг «Вконтакте» у вигляді смуги під аватаром, яка змінювала колір залежно від значення, уже давно скасований і голоси, як система оплати, всередині соціальної мережі більше не мають сенсу. Сьогодні під рейтингом прийнято розуміти позицію в загальному пошуку серед людей.

Навіщо потрібен рейтинг?

Раніше числове значення рейтингу на вашій сторінці впливало на результати пошуку і місце, яке ви в ньому займаєте. Так у Павла Дурова - сторінки №1 «Вконтакте» цей параметр був найбільший. Це дозволяло йому розташовуватися в списку всіх людей без фільтрів першим. Сьогодні на ваші позиції в пошуку впливає кількість передплатників на сторінці. Це ті люди, які згодні отримувати новини від вас у свою стрічку новин на сайті, але при цьому не додані до вас у друзі. На першому місці все також знаходиться Павло Дуров, а ось слідом іде Дмитро Медведєв. Також у рейтингу присутні спортсмени, зірки естради й кіно та інші особистості, що привертають увагу народу. Відповідно, для підняття рейтингу потрібно збільшувати кількість передплатників.

Як підняти рейтинг «Вконтакте»

По-перше, ви можете додавати друзів, а потім видаляти їх. Після цієї процедури вони переносяться в передплатники. Близько 30-40% людей просто не помічають, що були вилучені. Але це досить ненадійний метод, тому що кожен рано чи пізно почистить список цікавих сторінок, тобто тих, на які вони подпісани.Вторим способом є накрутка цього параметра за рахунок додавання ботів - неживих сторінок. Такі несправжні сторінки періодично видаляються, так що кількість ваших передплатників буде з часом уменьшаться.В середньому для відображення на першій сторінці по місту-мільйоннику достатньо 30-50 тисяч передплатників. Але все-таки є й інші фактори, такі як кількість друзів, кількість доданих фотографій, коментарів під записами на сторінці, кількість сердечок і опція - «Розповісти друзям» .Виходіт, щоб бути в рейтингу потрібно бути дійсно популярним людиною, яка викликає інтерес у людей. Ви можете бути музикантом, скейтбордистом, ді-джеєм, ким завгодно, лише б це було цікаво іншим людям. Крім цього, ви повинні залишати цікаві записи, думки, розповідати про свої будні і т.д. Все це вимагає достатньої уваги, і ви будете дійсно залежати від цієї популярності.Готового рецепта з виведення своєї сторінки в топ немає. Просто потрібно бути в тренді, використовувати популярні теги при додаванні записів на сторінку, брати участь у суспільному житті. В ідеалі вам, як і всім публічним людям, потрібен свій PR-менеджер, який стежитиме за вашим чином і підкаже наступний крок. Крім сторінки «Вконтакте», вам життєво необхідно завести свій Twitter і Instagram, передплатники яких можливо стануть і передплатниками у соціальній мережі.