Як зробити зачіску вдома. Як накрутити довге волосся.

Новий час неодмінно вимагає від жінок завжди і скрізь бути єдиною і неповторною. Щодня поєднуючи в собі безліч ролей, леді XXI-го століття при будь-яких умовах повинна бути впевненою, оптимістичною, активною. Успіху сприяє її зовнішній вигляд, ну а перше враження створює зачіска. Однак життя сучасної жінки практично не залишає їй часу для щоденних походів до перукаря. А це зовсім не обов'язково - абсолютно унікальну, цікаву і незвичайну зачіску легко можна зробити і вдома.
Вам знадобиться
  • Гребінець
  • Резинка для волосся
  • Затискачі для волосся
  • Невидимки для волосся
  • Лак
  • Мус
Інструкція
1
Зробіть прямий проділ або зигзагом або. Його слід вести від верхівки посередині.
2
Зберіть одну частину волосся гумкою, а другу акуратно розділіть на три однакові пасма, з яких сплетіть косу, періодично захоплюючи додаткові пасма з боку особи і від проділу.
3
Закріпіть кінець коси затискачем.
4
Сплетіть таку ж косу з волосся, закріплених гумкою.
5
Схрестите обидві коси біля шиї і заколіть їх невидимками, заправивши їх кінці всередину.
6
Надайте обсяг тонким волоссю і створіть ефект густого волосся, за рахунок слабкого натягу
7
Зафіксуйте лаком. Пальцями виділіть бічні пасма.
Зверніть увагу
Якщо ви - володарка кучерявого волосся, то плетіння французької коси буде трохи відрізнятися. В першу чергу, необхідно зробити проділ поперек від одного вуха до іншого, на рівні близько 6 см від чола. Акуратно відкиньте передню частину волосся на лоб, а решту зафіксуйте зажимами або зберіть в хвіст. Зачешіть вільні волосся на ліву сторону, з яких сплетіть французьку косу уздовж Вашого чола, від вуха до вуха. Закріпіть косу (невидимкою або шпилькою) за вухом, трохи послабивши її.
Корисна порада
Французька коса - це коса, сплетена з тонких волосся середньої довжини. Вона часто викликає зацікавлену посмішку ділових партнерів і пронизливий погляд поклонніков.Чтоби волосся отримали необхідний обсяг, використовуйте мус, який краще нанести на корені.