Як фарбувати взимку.

Зовнішні малярні роботи часто доводиться вести в зимовий час, благо, сучасні технології дозволяють підібрати фарбувальні склади, які стійкі до низьких температур. Однак це зовсім не означає, що фарбувати взимку можна так само, як влітку.
Інструкція
1
Плинність фарби і грунтовки взимку значно змінюється, склад загусає, а тому обов'язково працюйте з двома відрами. Фарбуйте з одного, а другого грійте в теплому приміщенні разом з кистями і валиками. Міняйте місцями ємності відразу, як в робочій фарба почне тягнутися як карамель. Склади бажано прогрівати мінімум до +15 градусів. Не забувайте перемішувати фарбу.
2
Працюйте тільки в стійку погоду, перепади температури можуть пошкодити фарбувальну плівку, так як на поверхні в цьому випадку з'являється конденсат. Чи не працюйте, коли на вулиці висока вологість (особливо, якщо йде мокрий сніг, або сильний вітер)
3
Робіть кілька шарів фарби, пам'ятаючи, що взимку склад сохне значно повільніше. Доведеться між шарами робити проміжок від трьох днів до тижня.
4
Уважно поставтеся і до вибору фарби, є пігменти, які втрачають декоративні властивості при мінусових температурах. Звичайно, такі склади вкрай рідко використовуються при зовнішніх роботах, але знати про обмеження потрібно.
5
При негативній температурі застосовуйте фарби на органічних розчинниках. Вони повинні мати морозостійкість, низьку в'язкість і низьку температуру висихання. Такими властивостями володіють перхлорвінілові фарби. Ними обробляють поверхні цегли, дерева, бетону, штукатурки.
Зверніть увагу
Температура для роботи перхлорвиниловой фарбою коливається в діапазоні від +4 до - 20 ° С. Справа в тому, що розчинники при більш високій температурі випаровуються дуже швидко. У перхлорвінілові фарби ніколи не додавайте фарби, приготовані на іншій основі.
Корисна порада
Трапляється, що зимова фарба після роботи залишається. Викидати її не варто. Вона може стати в нагоді як звичайна фарба в теплу пору року. Але ні в якому разі не працюйте нею всередині приміщень. Антифризи дуже шкідливі для здоров'я. В іншому обмежень немає.