Як надути фітбол. фітбол Як накачати.

Фітбол - гімнастичний м'яч великого розміру. Чудово підходить для розминки людей різного віку, починаючи від найменших. Під вагою тіла м'яч прогинається, а при утриманні рівноваги працюють всі групи м'язів, включаючи глибинні. Тому заняття на фітбол - прекрасний спосіб зміцнити м'язи і оздоровити весь організм. Але щоб почати тренування, м'яч необхідно надути.
Вам знадобиться
  • - фітбол;
  • - насос.
Інструкція
1
Спробуйте надути фітбол ротом, як звичайну надувну іграшку. Однак, так як м'яч зроблений з досить щільної гуми, такий спосіб може не підійти. Особливо не під силу це дівчатам і людям зі слабкими легенями.
2
Скористайтеся насосом з відповідним ніпелем. Це самий простий і швидкий спосіб. Для того, щоб накачати фітбол, підійде як ручний (велосипедний), так і ножний або електричний насос (компресор). Більшість фитболов продаються відразу в комплекті з насосом. Якщо ви придбали м'яч окремо, то відповідні насадки, як і сам насос, можна купити в магазині спортивних товарів. Іноді можна зустріти необхідний вам насос в дитячих магазинах або магазинах для туристів.
3
Спробуйте звернутися до найближчого відділення шиномонтажу. Кваліфіковані працівники в лічені хвилини накачають ваш фітбол до необхідних розмірів.
4
Перевірте, чи правильно накачаний м'яч. Фітбол в накачаному стані повинен досягати розмірів, зазначених на упаковці. Якщо м'яч накачаний через чур сильно, утримати рівновагу на ньому буде дуже складно. У той же час, якщо м'яч не докачати, ефективність занять на ньому істотно знизиться.
Зверніть увагу
Вправи на гімнастичному м'ячі не мають протипоказань. Заняття на даному тренажері проходять в щадному режимі, тому будуть корисні навіть вагітним жінкам і молодим мамам. При регулярних тренуваннях, фітбол не тільки поправляє здоров'я, а й успішно бореться із зайвою вагою.
Корисна порада
Вибираючи фітбол, обов'язково враховуйте свій ріст і вагу. Щоб не помилитися з діаметром гімнастичного м'яча, скористайтеся правилом «прямого кута». Для цього сядьте на м'яч. Стегно і гомілку повинні утворити прямий кут. Якщо ваш зріст менше 155 см - вибирайте м'яч діаметром 45 см, до 170 см - 55 см, вище 170 см - 65 см. При виборі м'яча не забувайте про свою вагу. Якщо він перевищує норму на 15 кг, купуйте фітбол на 1 розмір більше.
Накачування фітболу є не менш важким вправою, ніж будь-які заняття на ньому. Від того наскільки добре накачаний фітбол залежить ефективність виконуваних на ньому спортивних комплексів.
Вам знадобиться
  • Насос (автомобільний або велосипедний).
Інструкція
1
Ідеально накачати фітбол важко. Накачувати його потрібно до розмірів, зазначених на упаковці. Це забезпечить ефективний результат від занять на ньому, оптимальне співвідношення м'якості і пружності. Якщо його перекачати, то при виконанні вправ можна отримати травму, а якщо недокачанних - ефективність його використання буде мінімальна.
2
Фітбол можна накачувати ротом, що стане хорошим вправою для легенів. Правда, якщо він занадто великого розміру, то це буде важко. Легше буде скористатися ручним насосом, який продається в будь-якому спортивному магазині. Найбільш зручними будуть насоси для накачування футбольних м'ячів, так як в комплекті йде спеціальна насадка, за допомогою якої можна легко накачати фітбол. Купуючи звичайний велосипедний насос, необхідно придбати додатково голку для м'яча. Якщо голки немає, можна скористатися кульковою ручкою. Один її кінець вставити в насос, інший - в м'яч.
3
Можна полегшити завдання, скориставшись автомобільним насосом. Достатньо взяти голку для м'яча і так само вставити її в отвір фітболу . Якщо є автомобільний компресор, то можна скористатися ним. У комплекті з компресором, як правило, йде велика кількість насадок, одна з яких обов'язково підійде. Якщо насадок немає, то їх завжди можна купити в будь-якому автомобільному магазині або попросити в автомобільному сервісі неподалік.
Корисна порада
Користуючись автомобільним насосом, а тим більше компресором, необхідно постійно контролювати те, як накачаний м'яч. Швидкість накачування у таких насосів значно вище, ніж у звичайних велосипедних, тому слід бути уважнішими. Якщо перекачати фітбол, то висока ймовірність того, що він лопне. Якщо це відбудеться під час вправи, виникне ймовірність отримання тяжкої травми або удару.