Як підібрати лижні черевики за розміром.

Багато новачків, які тільки починають кататися на лижах, вважають, що головне - купити хороші і дорогі лижі, і що тут же можна їхати на гірськолижний схил кататися. Але це далеко не так, адже хороші лижі є не останнім штрихом в екіпіровці лижника. її невід'ємною частиною є лижні черевики , які дуже складно підібрати через величезного вибору в магазинах і різних нюансів. Але найголовніше в черевиках, щоб вони як влиті сиділи на ногах, легко знімалися і були теплими. Тому дуже важливо правильно підібрати лижні черевики по розміром, а вже потім їхати кататися.
Інструкція
1
Оберіть найбільш підходящий для вас стиль черевик. Існують два різних стилі. Перший - для класичного катання. Вони дешевші за ціною, але вони всі однотипні, і в магазинах їх маленький асортимент. В основному вони призначені для простих прогулянок по лісу або невеликого лижного походу. І другий тип - для ковзанярського стилю, який вже має на увазі активні заняття спортом. Такі черевики повинні бути зручними, бо нога знаходиться в постійному русі.
2
Виміряйте свою ногу. Найкраще робити це під кінець робочого дня, так як після навантаження, до ніг йде максимальний приплив крові, і ступні ніг мають максимальні розміри. Якщо виміряти ногу з ранку - то до вечора лижні черевики будуть вам тиснути.
3
Не забудьте надіти шкарпетки, з якими збираєтеся використовувати черевики . Поставте свою ногу на чистий альбомний аркуш, і акуратно обведіть ступню олівцем або маркером. Робіть це стоячи або ж сидячи на стільці. На скоринки сідати не можна ні в якому разі, так як розмір ступні спотвориться.
4
Виміряйте відстань на отриманому сліді. Там де п'ята, поставте невелику точку, і другий позначте там, де закінчується самий ваш довгий палець. За допомогою лінійки з'єднайте ці точки тоненькою лінією, і подивіться, скільки в цій лінії сантиметрів. Тепер, на якому сайті, де ви хочете замовити черевики , досить буде вказати навмисні сантиметри і перед вашим вибором постануть всі черевики , які підходять під вказане вами число.
5
У тому випадку, якщо ви збираєтеся купувати лижні черевики черевики будуть маломеркі, деякі навпаки. Не варто брати занадто вільні черевики , так як це призведе до натирання мозолів і травм, а надто тісні черевики будуть жати, і заподіювати біль. У будь-якому випадку брати черевики потрібно ті, в яких вашим ногам буде зручно і комфортно.