Як домогтися натурального кольору волосся.

Купуючи ту чи іншу фарбу для волосся , багато хто чекає, що вони придбають той колір, який представлений на упаковці. Але найчастіше очікування не збігаються з кінцевим результатом. Особливо засмучує, коли новий колір має відтінок, не притаманний натуральним волосся ам. Натуральний колір волосся при фарбуванні можна отримати за допомогою барвників рослинного походження.
Інструкція
1
Щоб домогтися шатенових відтінків, можна використовувати басму і хну. Візьміть їх у співвідношенні 2: 1, додайте 2 ст. ложки квітів ромашки аптечної, щоб уникнути рудого відтінку, і залийте суміш міцною заваркою чорного чаю. Час фарбування - 30 хвилин.
2
Для отримання чорного кольору волосся барвник готують із хни і басми, взявши їх в пропорції 1: 3. Фарбування повинно тривати близько 4-х годин. Чим більше у фарбі басми, тим темніше будуть волосся и.
3
Для створення рудого або каштанового відтінку волосся можна приготувати таку суміш: візьміть 25 г пергідролю, 30 г рідкого туалетного мила і додайте 5-7 крапель нашатирного спирту. Суміш нанесіть на волосся и і, не накриваючи голову, тримайте на волосся ах 20 хвилин. Візуально контролюйте процес фарбування. Якщо після закінчення зазначеного часу волосся и змінили свій колір, фарбу змивають теплою водою і наносять на волосся и суміш із 5 г хни, розведеною 50 мл гарячої води. Час фарбування - 8 хвилин. Волосся отримають рудуватий відтінок.
4
Каштановий тон знайдуть волосся и, пофарбовані за допомогою хни і кефіру. Для приготування барвника візьміть 1,5 склянки кефіру і всипте в нього пакетик хни, перемішайте. Завдавши суміш на волосся и, оберніть голову поліетиленом. Тримайте 40-60 хвилин. Для отримання більш темного тону можна продовжити час фарбування. Змивати барвник потрібно теплою водою без миючих засобів.
5
Бажаючим отримати золотистий відтінок при світло-шатенових волосся ах слід використовувати наступний спосіб. Візьміть 20 г пергідролю, додайте 20 г рідкого туалетного мила - світлого кольору і влийте в суміш 5-7 крапель нашатирю. Суміш нанесіть на волосся и на 10-20 хвилин. Після закінчення часу змийте теплою водою. Потім розведіть 3 г хни в 1/4 склянки води і нанесіть на волосся и. Змийте через кілька хвилин.
6
Русий колір можна отримати, пофарбувавши волосся и сумішшю хни і басми, взятих у пропорції 4: 8. Час фарбування - 30 хвилин. Для отримання коричневого кольору волосся час витримки потрібно збільшити до 1,5 годин.
7
Якщо ви - натуральна блондинка і бажаєте надати золотисто-жовтий відтінок своїм волосся ам, візьміть 25 г квітів ромашки, залийте їх? склянки гарячої води і настоюйте 1 годину. Процідіть відвар і обполосніть їм волосся и після миття.
8
Яскравий золотистий тон волосся ам надає відвар цибулиння. Для приготування фарбувального відвару візьміть 50 г сухого лушпиння і залийте склянкою води. Кип'ятіть 20 хвилин. Процідіть і остудіть відвар. Ретельно змочіть їм волосся и і висушіть їх природним чином.