Як відзначити ювілей компанії.

Корпоративні свята стали невід'ємною частиною життя російських організацій. Зараз стало модним відзначати Дні народження не тільки співробітників, але і самої компанії . Варто замислитися над тим, як організувати цю подію, щоб воно запам'яталося надовго.
Інструкція
1
Вирішіть, де саме буде проходити торжество. Ви можете відзначити ювілей в ресторані, на пароплаві, безпосередньо в офісі. Якщо ці варіанти не здаються вам привабливими і цікавими, то придумайте якесь оригінальне місце. Наприклад, можна виїхати в будинок відпочинку або відправитися на природу.
2
Продумайте сценарій свята. Просто зібрати всіх співробітників в одному місці і накрити стіл буде недостатньо. До дійсно запам'ятовується ювілею потрібно грунтовно підготуватися. Має бути людина або група людей (якщо компанія велика), які б займалися плануванням та організацією заходу. Сценарій можна придумати самостійно або подивитися що-небудь підходяще в інтернеті. Великою популярністю зараз користуються тематичні вечірки.
3
Вирішіть, хто буде присутній на святі. Чи будете ви запрошувати всіх співробітників або обмежитеся тільки топ-менеджментом? Кого з партнерів ви хочете бачити на торжестві? Чи будете ви кликати ЗМІ і, якщо так, то які? До вирішення останнього питання потрібно поставитися вкрай уважно, адже від цього залежатиме, де і в якому світлі буде освітлено ваш захід.
4
Розішліть запрошення на ювілей. Ви можете оригінально його оформити, щоб викликати інтерес у одержувача. У запрошенні обов'язково напишіть причину свята, час і місце його проведення. У ньому також повинна бути вказана контактна інформація.
5
Якщо ви хочете влаштувати грандіозне свято, то запросіть зірок шоу-бізнесу, влаштуйте концерт, проведіть різні конкурси, завершивши торжество шикарним фуршетом. Не забудьте про журналістів. Якщо їм все сподобається, то відгуки про ювілей вашої компанії будуть більшою мірою позитивними.
6
Запросіть на свято співробітників з їх сім'ями, якщо ви бажаєте зміцнити внутрішньокорпоративні відносини. Проведіть більше об'єднуючих конкурсів, нагородите кращих працівників, розкрийте перспективи розвитку компанії . Все це зробить ювілей дійсно незабутнім.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1KIY3DPizeA