Як зробити грим.

Дістати грим найчастіше буває дуже складно. Напевно ви стикалися з такою ситуацією, що свято чи виступ на носі, а грим знайти ніде не можете, або коштує він дуже великих грошей. В таких ситуаціях можна з успіхом замінити покупної грим на приготований своїми руками.
Інструкція
1
Для приготування театрального гриму вам знадобляться акварельні фарби (не варто брати гуаш, оскільки вона дратує шкіру) і свіже НЕ солоне сало. * Розтопіть сало, вам знадобиться жир з нього. Можна замість сала взяти готовий кулінарний жир; * Розтлумачте фарбу до пудри; * Потроху розтираючи, змішайте жир і суху краску.Театральний грим готовий. За складом він ненабагато відрізняється від магазинного, зате ви точно знаєте, що ніяких шкідливих інгредієнтів, а змивається він, як і звичайні косметичні засоби за допомогою засобу для зняття макіяжу або звичайним милом.
2
Є складніший спосіб приготування гриму, який придатний і для кінозйомок. Зате такий грим більш однорідний, не тане під впливом тепла. Для приготування кіношного гриму вам знадобиться вазелінове масло або лампадне (його можна взяти в церковній лавці) і все та ж акварельний або оформлювальна фарба. Процес приготування той же - розтирайте фарбу з маслом до отримання однорідної маси. Такий грим більш рідкий, чим приготовлений на жирі, але зате їм можна промальовувати більш тонкі лінії, що не розтечуться по складочкам на обличчі, але накладати його дуже складно.
3
Будь грим потрібно вміти правильно накладати, інакше набряків на обличчі не уникнути. Спочатку нанесіть на обличчя легкий живильний крем (раніше для цих цілей використовували вазелін, але він додатково робить важчою грим і заважає шкірі дихати), на нього підібраний під колір шкіри тональний крем. Грим наносите за допомогою пензлика або пальця. Щоб уникнути блиску грим злегка припудрюють. Замість пудри можна використовувати тальк або звичайну дитячу присипку. Коштує вона копійки, а ефект той же.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=M0n_OgHm0VI
Зверніть увагу
Не використовуйте при гримировании гуашеві і плакатні фарби, звичайні письмові ручки на гелевою або кульковою основі. Ви повинні бути впевнені, що та фарба, яку ви використовуєте для гриму, легко змиється з шкіри.