Як годувати цуценя бульмастіфа.

Годування цуценя бульмастіфа не має принципових відмінностей від годування цуценят інших собак. Однак у бульмастіфа повинна бути відмінна підготовка до служби, тому його необхідно все-таки годувати так, щоб мускулатура майбутнього «службиста» була в ідеальному стані.
Інструкція
1
Приготуйте для цуценя дві миски (для корму та для води) і закріпіть їх на підставці, щоб малюк не горбився в процесі їжі. В іншому випадку у дорослого собаки буде не тільки викривлений хребет, а й ослаблені передні лапи. Найкраще буде, якщо ви змайструєте спеціальну стійку для мисок, щоб поступово піднімати миски в міру того, як щеня зростає.
2
Воду в мисці необхідно міняти після кожного годування, а годувати цуценя - не менше 3-х разів на день. Загальний обсяг годувань розраховується, залежно від віку цуценя і маси його тіла: до півроку - 6-7% від маси тіла цуценя , від півроку до року - 3-4% .
3
Годувати маленького бульмастіфа можна сухими кормами, а можна і натуральними. Якщо ви зібралися годувати цуценя натуральними кормами, обов'язково купите в ветаптеці спеціальні вітаміни і мінерали, щоб він в них не потребував.
4
До 3-4 місяців цуценяті можна давати сире м'ясо шматками. Зваріть м'ясо і перейдіть його через м'ясорубку, а на бульйоні приготуйте кашку (будь-яку, крім горохової, щоб малюка не пучіло). Крім того, в кашку можна додати овочі і фрукти (сирі, але дрібно порубані), яєчний білок, рибний або пташиний фарш і т.п. Молоко і молочні продукти слід давати окремо.
5
З 3 місяців ви вже можете починати давати цуценяті кісточки: спочатку м'які (виварені хрящики), потім - звичайні. Кісточки слід давати «на десерт», так як це, по-перше, сприятиме травленню малюка, а по-друге, додасть в його раціон кальцій і фосфор, корисні для росту.
6
В 6 місяців цуценя можна годувати вже 2 рази в день. Давайте йому якомога більше білкових продуктів, але не забувайте і про кашах. В цей період (до року) слід збільшити кількість сирих овочів в раціоні собаки, а також, порадившись з ветеринаром, давати їй таблетки для підвищення імунітету.