Як визначити породу папугу.

Ви купили папугу , але на радощах забули поцікавитися у продавця, якої він породи? Нічого страшного, адже, незважаючи на те, що папуг кілька сотень видів, найбільш поширені лише декілька.
Інструкція
1
Самі невибагливі для утримання в домашніх умовах - це, звичайно, хвилясті папужки. Це пташка невеликих розмірів (10-12 см), зазвичай з трав'янисто-зеленим оперенням і хвилястим малюнком уздовж спинки. На щічках папужки - по фіолетовому витягнутому цятці.
2
Папуга середніх розмірів з чубком на голові - це корелла (німфа). Оперення - від буро-сірого до темно-сірого. Відмітна особливість - яскраво-червоні чи помаранчеві цятки в області вушок, а в забарвленні крил може бути присутнім, поряд з сірим, і білий колір. У самців чубчик яскраво-жовтий, у самочок - жовтувато-сірий.
3
Крупний білий папуга з чубком на голові, здатним випрямлятися тоді, коли птах збуджена або нервує, - це какаду. Якщо папуга повністю білий - це какаду Альба. Представники підродини какаду розрізняються за кольором чубчика: малий (31-35 см) і великий (45-50 см) желтохохлий, моллукскій (розміром до 55 см з рожевим або червоним чубчиком).
4
Окрасою папугу жако може бути повністю сірого кольору, проте пір'я на короткому, ніби обрізаному, хвості зазвичай червоні або бурі. Розміри папугу середині - 30-35 см. Жако відрізняється винятковими здібностями до звуконаслідування, може відтворити і гавкіт собаки, і скрип дверних петель.
5
Проте лідером серед папуг, що говорять є амазон. У забарвленні оперення амазона переважає зелений колір, але і червоний, і синій, і білий, і жовтий кольори також присутні. Недарма підвиди амазона наступні: желтолобий, сінелобий, краснохвостий і навіть желтоплечний. Розмір цієї «живої веселки» середній - від 25 до 40 см, в залежності від підвиду.
6
Найбільший і один з найкрасивіших папуг - це ара. Розмір птиці - до 90 см, а довжина крила - до 40. У забарвленні оперення переважає червоний, хоча також, як і у амазона, присутній і безліч інших відтінків. Крупним загнутим дзьобом птах з легкістю може розколоти все, що завгодно, тому, незважаючи на її доброзичливий характер, з нею треба поводитися обережно.