Як зробити анімовану листівку.

Сучасна система доставки листів значно змінилася. Однак незважаючи на інформацію, що з'явилася можливість відправити послання на електронну пошту, більшість людей продовжує щиро радіти вітальним листівкам, надісланим на день народження, Новий рік та інші свята. А якщо це ще й флеш-листівка, то захоплення одержувача не буде меж.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з програмною підтримкою флеш і виходом в інтернет;
  • - комп'ютерна програма для створення листівки.
Інструкція
1
Підберіть тему для майбутньої листівки. Якщо це вітальна листівка, то потрібно створити відповідний темі сюжет. Можливо, актуальною буде тема наближається святкування Нового Року.
2
Скачайте і встановіть на комп'ютер програму для створення флеш-анімації. Це може бути як відома програма Macromedia Flash, так і будь-який інший альтернативний софт, наприклад, Sothink SWF Quicker.
3
Приступайте до виконання анимированной листівки. Створіть традиційний символ новорічного свята - сніжинки. Краще вибрати темний, майже чорний фон-підкладку, щоб сніжинки виглядали виграшніше. Намалюйте сніжинки всередині попередньо зображеного прямокутника. Для створення ефектної ілюзії руху і падіння сніжинок, повільно і акуратно рухайте прямокутник. При цьому не забудьте, що плавне руху в анімаційному файлі досягається за допомогою продуманого розташування сніжинок по всій площі цієї геометричної фігури.
4
Розділіть прямокутник на кілька частин (зазвичай три-чотири фрагменти) Переконайтеся в тому, що візерунок сніжинок збігається в сусідніх епізодах. В іншому випадку листівка вийде неохайною, будуть помітні склеювання і ривки зображення. Увімкніть режим розкадровки та знайдіть останній кадр. Видаліть його, замкнувши сюжет листівки і створивши таким чином «loop» або петлю-ефект, при якому анімація буде повторюватися нескінченно.
5
Щоб домогтися більшої реалістичності руху створіть ще один шар, в якому також намалюйте сніжинки всередині прямоугольно фрагмента. Використовуйте ефект перспективи. Намалюйте сніжинки поменше, адже другий шар буде грати роль задника. Через це він повинен бути в цілому трохи менше першого, але в той же час ширше.
6
Виберіть відповідний шрифт і напишіть необхідний текст. При бажанні можна також вставити в анімаційну листівку заздалегідь голосове привітання або просто красиву мелодію.
З появою електронної пошти електронні листи практично витіснили своїх «паперових колег». Та ж доля почасти спіткала і вітальні листівки. Використовуючи спеціальні програми, можна створювати унікальні листівки з поздоровленнями, поєднуючи в них яскраві картинки, звуковий супровід і анімовані елементи.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на ваш персональний комп'ютер програму Macromedia Flesh. Дуже зручно розглянути, як створити флеш- листівку , на прикладі новорічної вітальної листівки. Можна задіяти багато можливостей програми і зробити листівку дійсно красивою. Одна з головних особливостей флеш-листівки - анімація.
2
Зимові свята повинні супроводжуватися снігом. Намалюйте падаючий сніг на вашій листівці. Щоб це зробити, відкрийте програму. Намалюйте прямокутник, який буде перевищувати розміри робочої сцени. Потім намалюйте на ньому сніжинки. Потім почніть повільно рухати прямокутник зверху вниз. Чим плавні буде рух, тим красивіше буде снігопад.
3
Використовуйте темне зображення для фону листівки. Це потрібно для того, щоб на ньому добре було б видно білі сніжинки. Для цих цілей чудово підійде темний ліс, нічне небо і т.д. Щоб створити ефект безперервного снігопаду, розташовуйте сніжинки на прямокутнику в певному порядку.
4
Для цього розділіть прямокутник на три частини і намалюйте сніжинки таким чином, щоб при переході кадрів їх положення збігалося. Тоді флеш-листівка буде виглядати дійсно здорово. Не забудь видалити сотий кадр, щоб по закінченні програвання циклу, картинка не завмерла.
5
Намалюйте другий прямокутник. Розташуйте на ньому більш дрібні сніжинки, щоб листівка придбала об'ємний вигляд. Робіть все точно так само, як описано в попередніх кроках. Більш дрібні сніжинки будуть падати на задньому плані, за рахунок цього картинка стані реалістичніше.
6
Щоб зробити флеш- листівку , виберіть гарний шрифт і напишіть красиві слова привітання. Щоб листівка вийшла ще краще, ви можете замінити текстове привітання на голосове, яке потрібно заздалегідь записати через мікрофон. Якщо такого бажання немає, вставте красиву новорічну мелодію, щоб листівка вийшла більш живою.