Як наносити мінеральну пудру.

Додавати мінерали до складу декоративної косметики стали дуже давно, ще в Стародавньому Єгипті для цих цілей використовували свинець, ультрамарин і слюду, подрібнюючи їх до дрібнодисперсного порошку. Мінеральна косметика володіє рядом воістину унікальних якості, тому й користується величезною популярністю.
Інструкція
1
Щоб правильно нанести мінеральну пудру , дотримуйтесь трьом основним правилам: «крути», «стукай», «обертай». Мінеральна пудра фасується в спеціальні баночки, усередині яких встановлена додаткова кришка з отворами (сіфтерамі). Така конструкція допомагає зручно дозувати пудру .
2
Покрутите баночку і переверніть її догори дном кілька разів. На основну кришку осяде необхідну кількість мінералів. Спеціальної пензлем вбийте в ній пудру , тут важливо, щоб мінерали опинилися всередині, а не на поверхні ворсу. Інакше і в тому місці, де кисть вперше торкнеться особи, їх буде занадто багато - і шар вийде нерівномірним.
3
Струсивши надлишки пудри з кисті і перевернувши її нагору ворсом, постукайте по твердій поверхні, так мінерали краще рассредоточатся по всій довжині ворсу.
4
Обертальними, легкими рухами наносите пудру по колу, як би втираючи її, від носа до скул, зачіпаючи контур обличчя, щоки, лоб і підборіддя. Щоб не залишилося видимих різких кордонів нанесення не забудьте про зону декольте і шиї.
5
Мінеральну пудру наносите спеціальними кистями: кабукі або флаулес. Кабукі - це густа кругла кисть з натурального ворсу з короткою ручкою. Нею комфортно і зручно наносити пудру дуже щільним шаром. Флаулес схожа на міні-кисть для пудри, вона плоска з овальним зрізом і виготовлена також з натуральних матеріалів. Кисть флаулес годиться для менш щільного покриття, що дозволяє зменшити кількість пудри і ретельніше розподілити мінерали по шкірі.
6
Природний макіяж виходить після нанесення тонкого шару основи, для більш насиченого варіанта нанесіть пудру повторно на все обличчя. В місцях, де пори розширені, що не втирайте пудру круговими рухами, а наносите легким дотиком. На місцях почервоніння шкіри акуратно розтушуйте її.
Зверніть увагу
Завдяки своїм складом мінеральна пудра виконує крім декоративної ще й роль природного захисту, зберігаючи при цьому шкіру молодою і здоровою. Вона добре наноситься, ледь помітно мерехтячи, і абсолютно не помітна на обличчі. Пудра, як основа макіяжу, делікатно згладжує недоліки шкіри, зменшуючи і маскуючи її почервоніння. Природні мінерали роблять благотворний вплив: слюда маскує зморшки, каолін адсорбує надлишки жиру, діоксид титану захищає від шкідливих УФ-променів (рівень SPF 25).