Як намалювати хвилясту лінію.

Якщо у людини є здатність до малювання, то вона проявляється ще в дитинстві. Однак багатьом дорослим, ніколи не тягнеться до полотна і кисті, іноді доводиться стикатися з необхідністю створити хвилясту лінію . Як краще це зробити?
Вам знадобиться
  • олівець, зразок кола, циркуль, лекало, програма Paint.
Інструкція
1
Приготуйте зразок, по ньому набагато простіше відтворити хвилі на папері або тканини. У цій якості може використовуватися посуд, що має кругле підставу, яка і ляже в основу гребінця хвилястою лінії. В цілях дотримання симетрії можна провести прямий промінь, а круглу заготовку приставляти центром до нього і обводити по черзі. В цьому випадку вийде рівна хвиля з рівними гребінцями по обидві сторони.
2
Створити мальовані картинки з використанням хвилястої лінії химерних форм можна за допомогою лекала. Воно являє собою вигнуту лінійку, яку можна придбати в будь-якому канцелярському відділі. Для того щоб створити хвилю, прикладіть форму до паперу і обведіть її.
3
Візьміть циркуль. Він також допоможе намалювати хвилясту лінію за тим же принципом, що і з використанням зразка. Зробити це просто. Визначте центр гребінця хвилі і поставте в цю точку ніжку креслярського інструменту. Потім акуратно і з мінімальним натиском проведіть окружність. Якщо вона лягла згідно плану, то обрисуйте ту її частину, яка необхідна для створення хвилі. А непотрібні штрихи зітріть ластиком.
4
Щоб намалювати хвилясту лінію в фотошопі, необхідно мати хоча б базові навички роботи в програмі. Для новачків куди зручніше в цьому плані виявиться Paint. Там хвиля малюється за наступним алгоритмом: • На панелі інструментів виберіть відповідний значок хвилястою лінії; • Поставте на екран курсор в те місце, звідки вона буде брати початок, клацніть лівою кнопкою миші; • Утримуючи кнопку, проведіть курсор в кінцеву точку, потім відпустіть; • Повинна вийти пряма; • Візуально намітьте 2 точки з одного або двох сторін від лінії, куди будуть спрямовані гребінці хвилі; • По черзі наведіть курсор в ті місця і за допомогою одинарного клацання лівою кнопкою створіть хвилю (утримувати кнопку не потрібно).
Зверніть увагу
Вставка - Фігури - Лінії - Крива - кликаете там, де у вас буде перегини лінії, в кінці подвійне клацання.
Корисна порада
Дві точки з'єднаються один з одним. Продовжуйте робити так, поки у вас не вийде фігура форми W як на малюнку. Щоб намалювати нову лінію, клікніть по інструменту Selection (Виділення) (іконка чорна стрілочка), потім знову клікніть по інструменту Pen (Перо). Closing a Path. Щоб закрити шлях, клікніть по початковій точці. Малюємо хвилясту лінію. Клікніть по лінії і протягніть, щоб зробити лінію вигинисті. Міняємо Напрями Шляхів.