Як зробити Новий рік незабутнім.

Новий Рік вважається сімейним святом, але довгі канікули, які до нього приурочені, залишають час на те, щоб придумати цікаву програму і провести час не тільки з сім'єю, але і з друзями. Сидіти майже десять днів вдома перед салатом і телевізором - це задоволення не для вас? Тоді зробіть Новий Рік справжнім незабутнім святом.
Інструкція
1
Скористайтеся цим міні-відпусткою, щоб відпочити і розслабитися, адже літо ще далеко, та й зима тільки почалася. Якщо ви всі дні просидите будинку, то вам і нічого буде згадати. Крім того, як вже підрахували російські економісти, ті гроші, які середньостатистична російська сім'я витрачає на цих святах, залишаючись в місті, цілком порівнянні з тими, що можна витратити на поїздку.
2
Якщо у вас є така фінансова можливість, то купіть тур за кордон. Якщо такої можливості немає, то продумайте, куди б вам вибратися неподалік, в Росії. Скооперуйтеся з друзями в новорічну подорож, використовуйте це як зайвий привід зібратися і поспілкуватися.
3
Продумайте, які місця в околицях свого міста ви ніколи не бачили. Бути може, варто зробити новорічний автопробіг по кільцевому маршруту з ночівлями де-небудь в невеликих населених пунктах. Заздалегідь дізнайтеся, де можна зупинитися на нічліг, що цікавого можна подивитися, де затриматися на день два, щоб відпочити і повеселитися.
4
Зніміть на новорічну ніч дачу або будиночок в селі, краще в залісненій місцевості. Домовтеся на кілька днів, щоб нікуди не поспішати і якомога довше побути далеко від міської суєти. Продумайте меню, запасіться продуктами, візьміть з собою лижі і санки, а також не забудьте ялинкові прикраси, якими ви зможете прикрасити справжню, живу ялинку. Це незабутнє задоволення, як для дітей, так і для дорослих.
5
В крайньому випадку, спробуйте купити путівку в заміський пансіонат або будинок відпочиваю Зміна обстановки і можливість відмовитися від повсякденних буденних турбот - самі по собі свято. А якщо до цього додасться ще й участь у новорічній програмі, розважальних заходах, які будуть забезпечені адміністрацією пансіонату, то це буде ще й весело.
6
Навіть кілька днів, проведених на природі, зроблять цю зустріч Нового Рік а незабутньою і дозволять вам отримати такий заряд бадьорості і позитивних емоцій, яких вистачить до наступного Нового Рік а.