Як привітати з Новим роком колег.

Новий Рік, хоч і вважається сімейним святом, але на роботі його теж можна відзначити і привітати своїх колег . По-суті, вони є вашою другою сім'єю, і ви проводите поряд з ними в будні навіть більше часу, ніж з рідними та близькими. Часом, ви буваєте в курсі їх особистого життя, звичок і уподобань, тому можете врахувати їх переваги при виборі подарунків.
Інструкція
1
Не варто робити дорогі подарунки, цілком достатньо нехитрих, але підібраних з любов'ю і повагою. Їх вартість повинна бути приблизно однаковою, щоб нікого не образити. Не варто купувати дешеву і марну дрібничку. Купіть що-небудь недороге, але функціональне - підставки під мобільні телефони, брелоки для ключів, навіть набори ялинкових куль або новорічні свічки будуть до речі. Якщо ви близько знаєте кожного, можна підібрати різні подарунки, відповідно до смаків, але добре будуть сприйняті і однакові.
2
Не обов'язково дарувати щось з розряду канцелярських товарів - можна вибрати що-небудь більш інтимне, це відповідатиме сімейній атмосфері, яка відрізняє новорічні свята від усіх інших. Це може бути невеликий, красиво оформлений шматочок мила ручної роботи, з чоловічим або жіночим ароматом, крем для рук, який завжди знадобиться навіть в офісі.
3
Ви можете подарувати всім своїм колег ам, а заодно і собі, один подарунок, наприклад, зручний термос для заварювання чаю, красиву вазу в приміщення офісу або картину, яка прикрасить в ньому стіну. Підійде навіть красивий настінний календар на наступний рік.
4
Якщо серед ваших колег багато знавців і любителів чаю, то купіть кілька пакетиків різного гарного чаю, який продається на вагу. З ними чи окремо можна придбати хороший глиняний чайник, до якому вони будуть заварювати справжній, «правильний» чай і згадувати вас добрим словом. Також до речі в цьому випадку буде і торт, який ви принесете в офіс в останній робочий день перед Новим Роком .
5
Придумайте кожному привітання і побажання, яке буде йому особливо приємно. Висловіть його на словах або напишіть на вітальній листівці. Головне - щирість, яку завжди помітять і оцінять ваші колег і. Якщо у вас є талант дизайнера і час, можна зробити колаж-стінгазету і там написати всі свої побажання, оформивши її у веселому, святковому стилі.