Як зробити новорічну зачіску.

Новорічна зачіска повинна бути красивою, щоб на святковій вечірці ви виглядали краще за всіх. Але не менш важливо, щоб ця зачіска стійко витримала всі радощі новорічної ночі і зберегла свій первісний вигляд до ранку. Таку укладання цілком можна зробити самостійно, не займаючи довгу чергу в салоні і заощадивши час, гроші і сили.
Вам знадобиться
  • - фен;
  • - термобігуді або бігуді на липучках;
  • - лак для волосся;
  • - шпильки;
  • - декоративні гребені і шпильки;
  • - штучні квіти.
Інструкція
1
Зачіска повинна підходити до наряду і стилю вашої вечірки. Якщо ви плануєте бурхливі танці, ігри на свіжому повітрі та інші активні розваги, віддайте перевагу недбалим завиткам. Вони будуть виглядати ефектно, навіть якщо злегка розтріпають. Таку зачіску можна зробити на волоссі будь-якої довжини, за винятком дуже коротких.
2
Вимийте волосся, нанесіть на них розгладжує кондиціонер і просушіть рушником. Тепер обробіть вологі пасма феном. Майже сухі змочіть засобом для укладання й накрутіть на термобігуді або бігуді на липучках. Розмір вибирайте, виходячи з того, який ефект плануєте отримати. Великі бігуді додадуть пишність, дрібні - завьются волосся в локони.
3
Зніміть бігуді з висохлих волосся, нахиліть голову вниз і прочешіть локони пальцями. Злегка сприсніть їх лаком. Відкиньте волосся назад. Оформіть проділ, злегка пригладьте локони м'якою щіткою і розпорошите зверху ще одну порцію лаку. Оформіть чубок, підкрутивши її розігрітими щипцями для завивки, і покладіть тонкої гребінцем. Зафіксуйте чубок лаком.
4
Отримані кучері можна залишити вільними або заколоти на скронях декоративними гребенями. Якщо вам більше подобається висока зачіска, зберіть локони, злегка пригладьте їх щіткою і скрутіть в нетугой джгут. Заколіть джгут на потилиці шпильками і закріпіть ошатною великої шпилькою. Кінці волосся залиште вільними на маківці. Змочіть руки спреєм для укладки і сформуйте локони на кінцях, завиваючи їх в каблучки і фіксуючи пальцями. Зафіксуйте зачіску лаком.
5
Якщо вам подобаються більш круті локони, скористайтеся щипцями для завивки. Попередньо волосся варто обробити захисним засобом, який оберігає від впливу високих температур. Розігрійте щипці, розділіть волосся на тонкі пасма і починайте їх закручувати, рухаючись від потилиці до обличчя.
6
Отримані локони збризніть лаком для волосся і розчешіть пальцями. Діючи тонкої гребінцем, оформіть чубок або проділ. Локони залиште вільними або закріпіть на потилиці у високий хвіст. Випустіть пару завитків у особи, підкрутіть їх щипцями. Зафіксуйте зачіску лаком і прикрасьте штучними квітами.
Корисна порада
Замість звичайного лаку для волосся спробуйте лак з золотими або срібними блискітками. Доповніть зачіску прикрасами в тій же гамі.