Як поставити ялинку вдома.

З наближенням новорічних свят варто ще раз подумати про те, де і як буде стояти головна винуватиця торжества - новорічна ялинка, аби і багато місця не займала, і вписувалася в домашній інтер'єр, і красиво виглядала.
Вам знадобиться
  • Дерев'яні заготовки, молоток, дриль, ножівка по дереву, саморізи, цвяхи, мотузка.
Інструкція
1
З установкою штучної ялинки проблем зазвичай не виникає. В її комплект обов'язково входить хрестовина, а сама установка здійснюється по прикладеної інструкції. Дещо складніше йдуть справи з натуральної ялинкою або сосною. Мабуть, найвідоміша підставка для новорічного деревця - хрестовина, конструкція, що складається з двох хрестоподібно збитих дерев'яних брусків однакової довжини. Для її виготовлення вам знадобляться, крім дерев'яних заготовок, молоток, дриль, ножівка по дереву, саморізи, цвяхи і мотузка.
2
Після того як ви забагатієте хрестовину, в центрі проробіть отвір і вставте в нього заготовлені заздалегідь вкладиші, які стануть гніздом для ялинки.
3
Закріпіть вкладиші в отворі цвяхами або саморізами. Бажано, щоб гніздо відповідало діаметру комля. Якщо комель виявився трохи менше розміру гнізда, зафіксуйте стовбур ялини дерев'яним клином.
4
Більш сучасним та оригінальним представляється підставу ялинки, виготовлене з нижньої частини офісного крісла. Тут може бути два варіанти - використовувати для цього старе, отслужившее свій термін крісло або пожертвувати нове на час новорічних свят, знявши з нього верхню частину. Вам залишиться тільки підігнати комель в отвір стійки крісла. Така конструкція дуже мобільна, але якщо ви прикрасили її електричними гірляндами, то краще зафіксувати коліщатка на підлозі.
5
Хто сказав, що ялинка повинна неодмінно стояти? Виявляється, що для лісової красуні передбачений і підвісний варіант. Для його здійснення вам буде потрібно несуча конструкція у вигляді труби, палиці і навіть швабри. Найголовніше, щоб її довжини було достатньо для фіксації ялинки в підвішеному стані. Конструкція являє собою поперечину, уперающуюся в плінтус під кутом 400, верхня частина якої кріпиться мотузкою до стіни за допомогою гака. Залишається до верхнього кінця поперечини прив'язати ялинку мотузкою, що охоплює стовбур трохи вище центру ваги.
Зверніть увагу
Адже, погодьтеся, одна справа поставити ялинку, а інша - поставити так, щоб вона змогла допомогти по-справжньому виконати всі Ваші заповітні бажання і навіть змінити життя на краще. ЗЕЛЕНА ПРИНЦЕССА. Отже, вибравши на базарі гарненьку, пухнасту ялинку, відразу ж визначите для неї гідне місце. При такому догляді ялинка буде виглядати чудово і надовго залишиться з Вами. А якщо її ще й поставити в певне місце, то її позитивний вплив на мікроклімат у будинку (та ще в долі!) Протриває довше.
Корисна порада
Перед тим, як встановити ялинку вдома, видаліть пару пишних гілок у самого низу стовбура (це можуть зробити на ваше прохання на ялинковому базарі, тоді не забудьте прихопити ялинові гілки з собою, вони вам ще знадобляться). Оновлення зруб ялинки, щоб вода могла легко проникнути в стовбур дерева. Ніколи не ставте зрубану натуральну ялинку вдома поруч з каміном, піччю, радіатором або іншим обігрівачем. Від близького джерела тепла натуральна ялинка засохне і осиплеться ще до закінчення свят. Якщо є можливість, краще поставити зрубану ...