Як вивчити японську мову швидко.

Виникають ситуації, коли людині необхідно, з професійною або іншою метою, швидко вивчити іноземну мова . Але як бути. Якщо це такий складний і несхожий на російську мова як японський? З досить сильною мотивацією і правильним розподілом зусиль можна впоратися і з цим завданням.
Вам знадобиться
  • - самовчитель японської мови;
  • - російсько-японський і японсько-російський словник.
Інструкція
1
Вирішіть, для чого вам потрібно знання японської мова а. Від цього залежить те, на що слід зробити упор у навчанні. Якщо вам необхідно насамперед усне спілкування, зосередьтеся на розширенні словникового запасу і вивченні розмовних мова ових форм. Якщо ж вам потрібно перш за все вміти читати письмові тексти, тоді вчіть більшу кількість ієрогліфів.
2
Почніть вивчення японського мова а з абетки. Їх існує дві - хирагана і катакана, і вони дуже відрізняються від російського алфавіту - знаки в них побудовані за складовому принципом. Жоден текст на японському мова е не може бути написаний тільки ієрогліфами - азбуки активно використовуються, наприклад, при написанні частинок або закінчень слів. Швидко вивчити цей алфавіт можна за допомогою карток. Приготуйте два комплекти - з хіраганою і катаканою, а на зворотному боці напишіть російської звучання цих букв. Перевіряйте себе самі, вибираючи з стопки випадкову картку.
3
Вивчіть прості фрази і вирази, які вам знадобляться щодня. Для цього можна використовувати діалоги з розмовників. Паралельно вивчайте граматичний матеріал. Ваша мета на першому етапі - навчитися спілкуватися найпростішими пропозиціями з мінімальним набором слів у запасі.
4
Вивчіть кілька базових ієрогліфів - основні дієслова руху та стану, а також деяку кількість загальновживаних іменників. Прискорити запам'ятовування вам допоможуть стікери. Напиши на них ієрогліф з транскрипцією і наклейте на те, що цей ієрогліф позначає, наприклад, на стіл або пачку молока. Постійно бачачи перед собою текст, ви легше його запам'ятаєте. Також можна запам'ятовувати ієрогліфи, написавши їх кілька десятків разів.
5
Якщо у вас є час і можливість, запишіться до репетитора. Він більш ефективно, ніж педагог великий у великій групі, зможе підібрати вам програму максимально швидкого вивчення мова а. Віддайте перевагу російськомовному педагогу - реальну користь від навчання у носія мова а ви зможете отримати тільки на просунутих етапах навчання. Майте на увазі, що навіть при найбільш інтенсивних заняттях для мінімального освоєння японського мова а вам знадобиться мінімум півроку.
Знання японської мови дає серйозні кар'єрні переваги. У контактах зі східними бізнесменами зацікавлені багато російських компаній, а дипломи провідних японських вузів високо цінуються у всіх країнах світу. Але перед тим як підкорювати висоти бізнесу та науки, доведеться зробити перший крок - приступити до вивчення японської мови.
Інструкція
1
Оберіть місце, де ви хочете вивчити японську мову. Тим, хто хоче стати перекладачем, найкраще вивчати японську в університеті. Програма східних факультетів передбачає інтенсивні заняття, роботу над вимовою, а також можливість закордонних стажувань. Якщо японський вам потрібен для іншої роботи, для туристичної або ділової поїздки або просто для задоволення, знайдіть відповідну мовну школу.
2
Кращі і відносно недорогі курси ви зможете знайти в японських культурних центрах. Також там часто є можливість зустрічатися з носіями мови і навчатися у викладачів, регулярно стажуються в Японії. Якщо у вашому місті немає такого культурного центру, зверніться в звичайну мовну школу. Врахуйте, що в такій школі часто навчання японському коштує значно дорожче, ніж англійської.
3
Якщо у вас вже є базовий рівень японського і ви хочете його поліпшити, можете найняти репетитора. Вибирайте фахівця з рекомендаціями, а також за його освітою - людина, яка жила в Японії, швидше за все має хороші навички усного спілкування і адекватне вимову. Але у занять з репетитором є і свої мінуси - ви не зможете виконувати групові вправи, які позитивно впливають на розвиток усного мовлення.
4
Вивчіть японські алфавіти - хирагану і катакану. Без знання цих основ ви не зможете згодом вивчати ієрогліфи, набагато більш складні для запам'ятовування. Найкраще в запам'ятовуванні абеток вам допоможуть картки. На одній стороні напишіть японську букву, а на іншій - її російське читання. Регулярно повторюйте алфавіти. Також корисно писати диктанти японськими літерами. Для запам'ятовування простих побутових японських слів підійдуть стікери. Наклейте на кілька предметів в будинку їх назви на японській мові і вам буде легше запам'ятати нову лексику.
5
Почніть вивчати ієрогліфи. Врахуйте, що у більшості з них два читання - японське і китайське. Для початку можна запам'ятати саме часто вживається читання і переклад, а потім розширювати свій словниковий запас. Також корисно завести окремий зошит для ієрогліфів, де має бути вказано не тільки читання і переклад знака, а й порядок рис у ієрогліфі, який особливо важливо дотримуватися, якщо ви займаєтеся каліграфією.
6
Якщо у вас вже високий рівень знання японської, запишіться на короткострокові курси в країні вивчення мови. Однак врахуйте, що в Японії висока не тільки вартість навчання, але і вартість життя в цілому.