Як закрити дірки на кузові.

Наскрізні діри від корозії на кузові автомобіля псують зовнішній вигляд і доставляють масу неприємностей власникові. Для того щоб закрити ці діри без застосування зварювання, використовуються найчастіше два способи. Один з них відрізняється простотою й доступністю виконання, інший - надійністю і довговічністю.
Вам знадобиться
  • - скловолокно і епоксидний клей;
  • - лист металу;
  • - паяльник великої потужності;
  • - молоток з дерев'яним бойком або молоток і дерев'яна прокладка;
  • - наждачний папір;
  • - кислотний перетворювач іржі;
  • - шпаклівка, автомобільна емаль;
  • - уайт-спірит;
  • - двокомпонентний кислотний (фосфатний) грунт;
  • - двокомпонентний акриловий грунт
Інструкція
1
Для застосування першого способу візьміть скловолокно і епоксидний клей (смолу). Зачистивши ділянку навколо діри до голого металу, обробіть поверхні перетворювачем іржі. Зі зворотного боку кузова наклейте латку з склотканини. Для цього виріжте не менш 3 латок: перша повинна перевищувати розміри діри на 2-3 см, друга - перевищувати розміри першої на 3-4 см, третя - розміри другий на 5-6 см.
2
Кожну латку просочіть двокомпонентним епоксидним клеєм і прикладіть до діри із зворотного боку кузова. Перед приклеюванням кожного наступного шару дочекайтеся повного висихання попереднього. Після виконання всіх верств і ретельного просушування, із зовнішнього боку проведіть зачистку і вирівнювання поверхні, шпаклівку, грунтування і фарбування кузова.
3
Для застосування іншого способу виріжте з листа металу латку, що перевищує розміри діри на 20-30 мм. Попередньо ділянку поверхні навколо дефекту зачистите, обробіть перетворювачем корозії. Обов'язково проведіть лудіння як поверхні латки, так і ремонтованої поверхні із зворотного боку кузова.
4
Припаяйте потужним паяльником виготовлену латку з внутрішньої сторони діри . Як флюс використовуйте кислотний перетворювач іржі. Контур пайки робіть суцільним. Після проведення паяльних робіт ретельно промийте ремонтовані поверхні.
5
Заміряйте латку із зовнішнього боку кузова. Якщо вона виступає над поверхнею міхуром, утопите її, завдаючи легкі часті удари молотком з дерев'яним бойком або через дерев'яну прокладку. При отриманні вм'ятини, вирівняйте її шпаклівкою так, щоб товщина шару шпаклювання була не більше 3 мм. Перед шпаклюванням обробіть поверхні наждачним папером великої абразивности.
6
Визначте ділянку для нанесення мату на око. У будь-якому випадку він повинен перевищувати площу шпаклювання. Нанесіть на цю ділянку адгезионную ризику за допомогою крупнозернистою наждачного паперу. Знежирте обкоровані поверхні уайт-спіритом, видаляючи одночасно пил і бруд.
7
Почніть наносити ґрунтовку відразу після знежирення. Двокомпонентний фосфатний (кислотний) грунт попередньо розведіть в скляній або пластиковому посуді і нанесіть в першу чергу. При бажанні, використовуйте кислотний ґрунт з аерозольного балончика. Використовуйте його в один шар, намагаючись уникнути патьоків.
8
Через 15-20 хвилин нанесіть шар акрилового двокомпонентного грунту. Всього виконайте 2-3 таких шари з проміжною сушкою 10 хв. При бажанні, застосуйте грунт з аерозольного балончика. Сушіть шари грунту не менше 3 годин. Для скорочення часу сушіння до півгодини застосуєте примусовий інфрачервоний прогрів. Після всіх операцій проведіть шпаклівку, шліфування і забарвлення ремонтованої ділянки.