Як відростити волосся на голові.

Швидко виростити розкішне волосся на голові - це марна затія. Відрощування довгого волосся вимагає часу і зусиль. Успіх починання буде залежати від здоров'я організму в цілому. Якщо вам не вистачає важливих вітамінів або мікроелементів, не допоможуть навіть найдорожчі косметичні засоби.
Інструкція
1
Треба знати, що швидкість росту волосся у всіх різна. Зазвичай в середньому волосся витрастают на 10-13 мм в місяць. Якщо дуже постаратися, то можна прискорити ріст волосся ще на 3-5 мм. Як треба старатися? - Перш за все, не нервувати! Справа в тому, що психологічний стан людини дуже впливає на зростання волосся. Лікарі-трихолог радять своїм пацієнтам виключити з життя стреси, а також налагодити правильне харчування, поліпшення мікроциркуляції шкіри голови.
2
Для початку ви повинні змінити свій підхід до щоденного догляду за шкірою голови. Мити голову треба не гарячою водою, а теплою. Адже висока температура шкодить волосяних фолікулів, тому волосся починають рідшати і засалюватися. Кожен день треба розчісувати волосся по кілька хвилин масажною щіткою з натуральною щетиною. Рухи повинні бути повільними, щоб мікроциркуляція крові в шкірі голови покращилася. Такий масаж дуже допомагає зростанню волос.Еслі ви миєте голову щодня, то користуйтеся щадними шампунями для ежедодневного застосування. Не варто щодня застосовувати сильнодіючі засоби для росту волосся, це може виснажити волосся. Робіть це через день. Не сушіть вололси біля коріння феном. Намагайтеся рідше використовувати засоби для укладання. Адже все це сушить шкіру голови і уповільнює ріст волосся.
3
Подбайте про правильне харчування. Кожен день в ваш організм должнопоступать достатня кількість кальцію, хрому, цинку, йоду, марганцю і магнію. Адже ці речовини сприяють росту волосся. Такі мінерали містяться в різних крупах, горіхах, молоці і сирі, а також в зелених овочах і фруктах. Можна пити пивні дріжджі. І ні в якому разі на період росту волос не дотримуйтеся дієт. Крім масажу під час розчісування масажуйте шкіру голови додатково. Це можна робити під час миття голови і у вільний час, самостійно і в салоні краси. Хороший ефект дають мезотерапевтические уколи, озонотерапія, фізіотерапевтичні процедури, медичний масаж.
Корисна порада
Один раз в 1,5-2 місяці відвідуйте перукарню і подстригайте кінчики волосся гарячими ножицями.