Як замінити замок запалювання в "Ауді". замок запалювання ауді с4 канструкція.

Різні поломки в замку запалювання автомобілів Ауді усуваються або його ремонтом, або заміною в зборі. І те й інше вимагає демонтажу самого замку. Майстровиті люди, як правило, виробляють цю операцію самостійно.
Вам знадобиться
  • - викрутка з хрестоподібним лезом;
  • - накидні ключі на 15 або торцеві головки;
  • - торцева головка на 24;
  • - набір ключів-шестигранників ;
  • - дриль
Інструкція
1
Зніміть рульове колесо для зручності проведення подальших робіт. Щоб зробити це, акуратно видаліть накладку, що виконує функції звукового сигналу. Вимкніть роз'єм сигналу. Головкою на 24 відкрутите гайку на рульовому колесі. Щоб не заплутатися при установці, нанесіть мітки на кермо і його шків, після чого вийміть рульове колесо з шківа.
2
Зніміть панель приладів. Для цього вигвинтите гвинти кріплення облицювання рульової колонки і зніміть саму облицювання. Від'єднайте роз'єми проводів комбінованих підрульових перемикачів. Потім вигвинтите кріпильні гвинти приладової панелі і вийміть її з салону разом з полицею. При цьому від'єднайте два роз'єми проводів, що йдуть до панелі.
3
Якщо усунення несправності вимагає тільки зняття контактної групи замка, загляньте в вікно приладової панелі і знайдіть два маленьких гвинта її кріплення до корпусу замку. У ряді випадків вони залиті синьою фарбою. Вигвинтите ці гвинти тонкої викруткою і вийміть контактну групу з корпусу замку запалювання . При цьому сам замок , не знімайте.
4
Для повного зняття замка повністю демонтуйте рульову колонку. Використовуючи два ключа на 15, виверніть два болти, що кріплять колонку до кузова автомобіля. Від'єднайте колонку від рульової рейки в місці її кріплення (в області ніг водія), вигвинтивши дві гайки. Після чого рульова колонка може бути вільно переміщена.
5
Зніміть сам замок запалювання . Для цього підходящим шестигранником виверніть кріпильний болт кожуха замка. Від'єднайте роз'єм підключення від вимикача замку запалювання і зніміть дроти з рульової колонки. Після чого вийміть його корпус з рульової колонки.
6
На моделях Ауді дев'яностих років випуску і молодше замок запалювання встановлений в корпусі замку рульової колонки. В цьому випадку після отворачивания кріпильного болта кожуха замку і від'єднання проводів (см.п.5) відкрутіть кріпильні гайки замку рульової колонки, дістаньте болти і вийміть замок рульової колонки з кронштейна її кріплення.
7
Щоб вийняти барабан замка запалювання із замку рульової колонки, просвердлите отвори з боків від личинки замка запалювання . Звільнитися доступ до стопорной клямці. Вставте ключ в замок запалювання , натиснете на засувки і вийміть барабан замка.
8
Установку нового замка проведіть в порядку, зворотному зняттю. Якщо була точно дотримана інструкція по зняттю старого замку, труднощів в установці нового бути не повинно