Як записати гру на ікс-бокс.

Напевно ви вже знаєте, що диски з іграми можна не тільки купувати, але і записувати самостійно, причому це стосується не тільки PC-ігор, а також і консольних версій, наприклад, Xbox. Все, що вам необхідно знати - як записується образ на порожній диск.
Вам знадобиться
  • - програмне забезпечення CloneCD, ImgBurn;
  • - образ гри;
  • - пишучий привід DVD + R DL;
  • - чистий диск DVD + R DL .
Інструкція
1
Перед початком запису необхідно підготувати образ, він повинен складатися з 2 файлів - з розширеннями iso і dvd. Після установки CloneCD, запустіть її, двічі клацнувши по значку на робочому столі.
2
У вікні, натисніть кнопку із зображенням диска і олівця «Запис CD з наявного файлу-образу».
3
У наступному вікні натисніть кнопку «Обзор», щоб відкрити зазначені вище файли. Виберіть образ і натисніть кнопку «Відкрити». Потім натисніть кнопку «Далі».
4
Далі вам необхідно вказати привід, за допомогою якого буде зроблено запис. Також виставте швидкість запису. Запам'ятайте єдине правило: чим менше швидкість запису, тим довше вам прослужить диск і буде менше помилок читання. Тому рекомендується виставити значення 2,4х або 4х. Натисніть кнопку «ОК», щоб перейти до наступного вікна.
5
На швидкості від 2х до 4х операція триває, як правило, від 20 до 40 хвилин. По завершенні запису на екрані з'явиться відповідне повідомлення.
6
Цю ж операцію можна виконати за допомогою програми ImgBurn. Після запуску програми натисніть верхнє меню Tools і виберіть пункт Settings.
7
У вікні налаштувань перейдіть до вкладки General виберіть вкладення Page1. У блоці Language натисніть на стрілку розкривного списку і виберіть рядок «Російський», потім натисніть кнопку «ОК».
8
Зверніть увагу на інтерфейс, тепер всі елементи російською мовою. Натисніть верхнє меню «Сервис» і знову виберіть «Налаштування». У вікні, перейдіть до вкладки «Запис» і поставте позначки навпроти наступних пунктів: «Закрити диск ...», «Дозволити BURN-Proof», «Блокування томи: ігнорувати ...». Режим запису залиште «Авто». Натисніть кнопку «ОК», щоб закрити вікно.
9
Оберіть кнопку «Записати образ на диск». Як джерело вкажіть шлях до файлу з розширенням dvd. Залишилося вказати привід, вибрати швидкість запису і натиснути кнопку «Запис».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=h_tyIsM7CE8
Xbox 360 - популярна ігрова консоль, розроблена Microsoft. На відміну від своїх попередників, дана приставка має жорсткий диск, а також здатна записувати ігри на зовнішні носії пам'яті. Для запису необхідно скористатися інтерфейсом консолі.
Інструкція
1
Запис гри на жорсткий диск дозволить прискорити роботу приставки і продовжити термін служби лазерних дисків. Ця операція дозволить збільшити продуктивність гри і швидкість її завантаження. Також ви можете встановлювати ігри на знімні носії пам'яті, наприклад на флеш-карту або зовнішній HDD.
2
Вставте диск з грою, яку ви хочете записати, в дисковод. Дочекайтеся запуску гри, а потім натисніть на клавішу X вашого джойстика. В меню оберіть розділ «Встановити». Після цього ви побачите повідомлення, в якому буде відображений процес запису файлів на жорсткий диск пристрою.
3
Для запису гри вам буде потрібно мінімум 4 Гб вільного місця на носії даних. В іншому випадку ви отримаєте повідомлення про необхідність звільнення потрібного простору через видалення записаних на приставку музики, відео та ігор. Установка може зайняти за часом близько 10 хвилин. Після закінчення процедури ви побачите відповідне повідомлення.
4
Навіть після установки гри на жорсткий диск вам потрібно буде вставляти носій з грою в зчитувач приставки. Якщо ви хочете запускати ігри без диска, вам доведеться придбати потрібну гру в онлайн-магазині Xbox, який розташований в головному меню.
5
Для запуску гри з жорсткого диска встановіть диск з грою в дисковод Xbox. Після цього натисніть кнопку A геймпада і виберіть гру, яка знаходиться в зчитувачі. Вона буде запущена з внутрішнього носія приставки.
6
Для видалення з жорсткого диска також попередньо встановіть носій гри, яку збираєтеся видалити. Після цього натисніть Y на контролері і виберіть «Видалення». Якщо ви хочете стерти кілька ігор, перейдіть в розділ «Налаштування» - «Системні налаштування» головного меню приставки. Потім виберіть пункт «Сховище» - «Жорсткий диск» - «Ігри». У списку виберіть пункти, які ви хочете стерти з пам'яті пристрою.