Як замінити масло в двигуні Ніссана.

Процедура заміни масла - стандартна вельми поширена операція з обслуговування всіх автомобілів. Однак, на деяких моделях Ніссан виникають складності при доступі до масляного фільтру. Яскравий приклад - Ніссан "Теана".
Вам знадобиться
  • - ємність для збору відпрацьованого масла;
  • - ключ для відвернення зливної пробки;
  • - викрутка
Інструкція
1
Перед заміною масла з'ясуйте в інструкції по експлуатації кількість масла, що заливається (заправний обсяг) і його марку. Завжди застосовуйте тільки рекомендоване заводом-виготовлювачем моторне масло . При відсутності (втраті) інструкції з'ясуйте марку застосовуваного масла на кришці заливної горловини.
2
Перед проведенням процедури заміни масла прогрійте двигун. Це необхідно, щоб масло злилося швидше і в повному обсязі. Встановіть автомобіль на оглядову яму або естакаду. Зніміть пробку на масло наливний горловині силового агрегату.
3
При погляді на передню частину автомобіля знизу, знайдіть лючок за внутрішньою стороною правого колеса, а в районі картера двигуна - зливну пробку. Під пробку підставте ємність для збору старого масла і відверніть її ключем. Ніколи не зливайте відпрацьоване масло на землю! Отщелкнув пістони кріплення лючка, акуратно зніміть його.
4
У ніші під люком знайдіть масляний фільтр і шківи. Акуратно відверніть фільтр так, щоб потекшее масло не забруднити шківи та одяг. Після закінчення зливу масла витріть пролилося і протріть посадочне місце масло фільтра. При кожній заміні масла обов'язково міняйте масляний фільтр.
5
Для установки нового масло фільтра на його штатне місце, змастіть свіжим моторним масло м прокладку фільтра і укрутіть фільтруючий елемент з моментом затяжки 15-20 Нм. Уважно огляньте зливну пробку і очистіть її від нальоту на магніті. Мідне кільце, встановлене на пробці замініть новим. При відсутності нового кільця, візьміть старе, нагрійте його до червоного в полум'ї і остудіть в холодній воді. Пробку загорніть із зусиллям 30-40 Нм
6
Через масло наливну горловину двигуна залийте свіже масло до максимально допустимого рівня. Запустіть двигун і переконаєтеся, що датчики показують нормальний тиск масла. Перевірте рівень масла і долийте при необхідності.
7
Після цього поставте лючок на штатне місце і загорніть пробку масло наливної горловини. Терміни заміни масла дізнайтеся в інструкції з експлуатації або у фірмових сервісних центрах. При експлуатації автомобіля в тяжких умовах частіше проводите заміну масла.
Зверніть увагу
Як замінити масло Це звичайна операція з обслуговування двигуна, і виконати її можна навіть не маючи підйомника. Зі зміною масла необхідно замінити і масляний фільтр. Іноді водії ставлять запитання: "Чи можна замінити масло, а фільтр залишити старий?" Брудне масло, хоч ви його і злили, завжди залишається в невеликій кількості на стінках двигуна, в різних "кишенях" і, звичайно ж, в самому масляному фільтрі.