Як надіти паранджу.

У сучасній Росії продовжує зростати інтерес релігії. І це стосується не тільки православ'я, а й інших конфесій, наприклад, ісламу. А важлива частина мусульманської релігії - це одяг, відповідна релігійним нормам. Тому жінка, яка нещодавно стала практикує мусульманкою, напевно зацікавиться різними типами традиційного одягу, наприклад, паранджею. Але як правильно носити цей наряд?
Інструкція
1
Вирішіть, що саме ви хочете надіти. Паранджа - це не синонім традиційного мусульманського жіночого одягу, а тільки один з її видів. Цей костюм являє собою халат, що закриває одночасно тіло, обличчя і волосся зі спеціальною сіткою для очей. Поширений цей наряд насамперед у Середній Азії, наприклад, в Афганістані. Зазвичай же під словом «паранджа» мається на увазі хіджаб - будь-який традиційний ісламський жіночий костюм.
2
Якщо ви хочете одягнутися відповідно до традицій ісламу, майте на увазі, що вони відрізняються в залежності від регіону і релігійного спрямування. Наприклад, релігійні діячі ваххабітського толку вважають, що жінка зобов'язана приховувати обличчя, і, отже повинна носити паранджу або нікаб - спеціальне покривало, що закриває ніс і рот. Імами, що належать до інших течій ісламу, зазвичай допускають дл жінки можливість відкривати обличчя, за умови покриття голови та інших частин тела.Еслі ви збираєтеся носити ісламський одяг в одній з мусульманських країн, попередньо уточніть, який тип жіночої сукні там вважається придатним.
3
Після того, як ви визначитеся з типом одягу, придбайте її в магазині. Якщо ви живете в невеликому місті на віддалі від мусульманських центрів, ви можете придбати цей одяг по інтернету.
4
Одягніть обраний костюм. У класичній паранджі передбачені гумки або зав'язки, які закріплюють тканину на голові. Зав'яжіть їх, щоб халат зміщувався. Якщо ви вибрали ісламський одяг, що складається з декількох деталей, правильно скомбінуйте їх. Хустка на голові повинен бути зав'язаний так, щоб все волосся і шия були приховані. У деяких випадках під нього надівається спеціальна шапочка. Тоді тканина повинна бути повязана так, щоб частина цієї шапочки, що закриває лоб, була видна. З різними способами зав'язування хустки можна ознайомитися на численних мусульманських сайтах в жіночих розділах.