Як знайти труби в землі. знаходження пошук труб трубопроводів.

При зведенні приватного будинку або дачі, при різних ремонтних роботах деколи виникає необхідність визначити наявність і точне місце розташування проходять по ділянці або поряд з ним комунікацій. Правильна організація пошуку не тільки збереже час, але й вбереже від перекопування багатьох кубометрів грунту.
Інструкція
1
Перш за все, постарайтеся знайти відповідну документацію в тій організації, у чиєму віданні перебуває дана труба або труба, до якої колись здійснювалося підключення. Це може бути Водоканал, Міськгаз і т.п. Взявши у них копію документації, ви легко зможете відшукати трубу.
2
Якщо знайти документацію не вдалося, скористайтеся для пошуку труби технічним обладнанням. Його вибір залежить від типу труби. Наприклад, металеву трубу, що залягає на невеликій глибині (до 1-1,5 метрів), можна виявити за допомогою металошукача.
3
У тому випадку, якщо ви шукаєте трубу гарячого водопостачання, скористайтеся тепловізором або безконтактним термометром. З їх допомогою можна знайти трубу з гарячою водою на глибині декількох метрів.
4
Необхідне для пошуку труб обладнання ви можете взяти в оренду в фірмі, що пропонує подібні послуги, або запросіть їх фахівця. За досить невелику плату він швидко і кваліфіковано виконає свою роботу.
5
Одним з найпростіших і дієвих способів пошуку будь-яких знаходяться в землі труб та електричних кабелів є лозоходство. Даний метод все ще не підтримується офіційною наукою, але з успіхом використовується мільйонами людей по всьому світу. Вам знадобляться дві Г-подібні рамки, їх можна зігнути зі звичайних зварювальних електродів або підходящої залізного дроту. Довжина рукояті складає близько 15 сантиметрів, довжина довгої частини - приблизно 35 сантиметрів.
6
Тримайте рамки прямо перед собою за рукояті. Довгі частини повинні бути спрямовані вперед, паралельно один одному. Відстань між ними приблизно 15 см. Не стискайте сильно долоні, рамки повинні мати можливість вільно обертатися.
7
Якщо ви вперше працюєте з рамками, необхідна настройка, ви повинні навчити рамки правильно реагувати при знаходженні шуканого об'єкта. Задайте подумки питання, на яке є однозначна відповідь «так». Наприклад, питання «Я чоловік?» Рамки повинні зійтися, утворивши хрест, це і буде відповідь «так». Задайте питання з відповіддю «ні», наприклад - «Я жінка?» Рамки повинні розійтися в сторони. Рамки неусвідомлено рухаєте саме ви, цей ідеомоторні акт відображає вашу зв'язок з підсвідомістю.
8
Після того, як рамки почали давати правильні відповіді, налаштуйтеся на пошук потрібної вам труби. Ви повинні точно знати, що саме шукаєте - металева це труба або пластикова, з водою або газом і т.д. Якщо шукаєте електричний кабель, налаштовуйтесь саме на нього. Якщо хочете дізнатися, чи є на вашій ділянці взагалі будь-які комунікації, шукайте будь-які труби і кабелі - рамки дадуть точну відповідь.
9
Визначте напрямок, в якому ви повинні йти, щоб пройти над трубою, і починайте повільно рухатися. У той момент, коли ваші ноги будуть знаходитися над трубою, рамки зійдуться. Відступите на пару кроків назад - рамки розійдуться. Знову пройдіть вперед, вони знову зійдуться над трубою. Відзначте знайдене місце, потім перевірте ділянку ще в декількох місцях, визначаючи точне місце розташування труби.
10
Даним способом можна шукати не тільки труби та електричні кабелі, але і будь знаходяться в землі, під шаром снігу і т.д. предмети. Наприклад, можна відшукати кришку колодязя під товстим шаром льоду і снігу. Метод дуже простий, ефективний і доступний практично будь-якій людині.