Як зробити укладку волосся.

Сучасна жінка щодня проходить через такий процес, як укладання волосся. Щоб волосся виглядали стильно і доглянуто необов'язково вдаватися до послуг перукаря або стиліста. Прекрасного результату можна добитися самостійно і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Пінка для укладки, фен, спеціальна гребінець для укладання, лак для волосся
Інструкція
1
Вимийте голову звичним для вас способом. Укладку найкраще робити на чисте волосся.
2
Розчешіть трохи вологе волосся. Робіть це дуже акуратно, щоб не пошкодити структуру волоса, так як мокре волосся вкрай чутливі.
3
Нанесіть на волосся пінку для укладки. Пінку краще наносити по всій довжині. Щоб рівномірно розподілити засіб для укладки використовуйте гребінець.
4
Нижні пасма залиште, а інші волосся зберіть в пучок, щоб вони вам не заважали. Накрутите пасма на спеціальний гребінець для укладання і підсушіть їх феном. Коли ви укладете нижні пасма, випустіть наступні, і так поступово рухайтеся вгору, поки не залишиться покладених волосся.
5
Закріпіть отриманий результат за допомогою лаку для волосся. Він необхідний, щоб ваша зачіска якомога довше зберігалася.
Зверніть увагу
Не використовуйте більше трьох засобів для укладки одночасно. Будь-яка укладка псує ваше волосся, тому використовуйте чадячі засоби для волосся.
Корисна порада
Лак для волосся слід розпорошувати на відстані 20 сантиметрів від зачіски.