Як оновити прошивку dir 100.

D-link DIR-100 - це бюджетна модель маршрутизатора, призначеного для підключення стаціонарних комп'ютерів до інтернету і об'єднання їх в єдину локальну мережу. Для стабільної роботи цього пристрою рекомендують оновлювати версію ПО перед його налаштуванням.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Спочатку скачайте відповідну прошивку для вашого маршрутизатора. Уточніть його модель (B1 або D1). Перейдіть на офіційне файлове сховище за адресою ftp://ftp.dlink.ru/pub/Router/DIR-100/Firmware/і скачайте потрібну версію програмного забезпечення для маршрутизатора. Використовуйте ту версію прошивки, яка рекомендована вашим провайдером.
2
Підключіть обладнання до мережі змінного струму. За допомогою мережевого кабелю з'єднайте порт LAN маршрутизатора з мережевою картою комп'ютера. До порту WAN, в свою чергу, підключіть кабель провайдера. Увімкніть комп'ютер і маршрутизатор. Дочекайтеся завантаження обох пристроїв. Запустіть інтернет-браузер і введіть в його адресний рядок 192.168.0.1. Заповніть поля Login і Password і натисніть клавішу Enter.
3
Тепер перейдіть в меню Maintenance і в лівій колонці виберіть пункт Firmware Update. Натисніть кнопку Search і вкажіть скачаний файл- прошивку . Дочекайтеся оновлення програмного забезпечення вашого маршрутизатора. Перезавантажте це пристрій, відключивши від нього кабель живлення на 1-2 хвилини.
4
Після повного завантаження маршрутизатора повторіть вхід в його web-інтерфейс. Виконайте настройку меню WAN. Використовуйте для цього дані, надані вашим провайдером. Зазвичай необхідно ввести настойки, аналогічні тим, які ви використовуєте при прямому підключенні комп'ютера до інтернету.
5
Перейдіть в меню LAN і включіть функції DHCP і NAT. Це дозволить забезпечити стабільну роботу декількох комп'ютерів всередині локальної мережі. Підключіть інші ПК до LAN-портів маршрутизатора. Перезавантажте цей пристрій. Через деякий час мережеві карти всіх комп'ютерів автоматично отримають нові IP-адреси. Переконайтеся в тому, що підключення до маршрутизатора ПК отримали доступ в інтернет.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=a_fI-UpACQc