Як відкрити інтернет-магазин продуктів.

Похід в супермаркет все частіше асоціюється у обивателя з чергами, пробками і важкими пакетами. Отримати найнеобхідніші продукти на будинок - прекрасний вихід для більшості покупців. Саме тому інтернет- магазин продуктів може приносити стабільний дохід і мати відмінні перспективи розвитку.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - гроші.
Інструкція
1
Виберіть ємне і зрозумілу назву для свого сайту (ім'я домена). Перевірте, чи воно не зайняте. Ви можете зробити це за допомогою офіційного сервісу www.nic.ru, якщо збираєтеся робити інтернет- магазин самостійно.
2
Приступайте до створення інтернет-сайту. Ви можете скористатися одним з безкоштовних ресурсів. Для цього наберіть в любо пошуковій системі запит «Створити інтернет- магазин безкоштовно» і перейдіть за однією з запропонованих посилань. Більшість подібних компаній пропонують аналогічний спектр послуг: кілька шаблонів інтерфейсу на вибір, широкий спектр можливостей управління контентом, технічна підтримка.
3
Якщо ви маєте в своєму розпорядженні більш значним бюджетом і хочете отримати індивідуальний дизайн, доцільно звернутися в компанію по створенню інтернет сайтів. Фахівці допоможуть вам вибрати хостинг, зареєструвати домен, а також створити оригінальний інтерфейс і виконати всі ваші вимоги по функціоналу сайту. Незалежно від обраної компанії вам доведеться оплачувати щомісяця певну суму за підтримку вашого сайту.
4
Увійдіть в якості індивідуального підприємця або відкрийте юридична особа. Отримайте дозвіл в санітарно-епідеміологічній службі на торгівлю продуктами харчування. Виберіть форму оподаткування. Вирішіть інші адміністративні питання, наприклад, пов'язані з пожежною охороною.
5
Знайдіть постачальників продуктів харчування. Доцільно вибрати кілька великих оптовиків, завдяки яким ви зможете сформувати найбільш повний асортимент.
6
Візьміть в оренду склад. Продумайте все логістичні питання: облік товару, доставка, робота експедиторів. Вирішіть питання з опаленням, електрикою, охороною складу. Продумайте, яким чином інформація про отримані заявках надходитиме на склад. У більшості випадків дані інтернет- магазин а можуть автоматично розвантажуватися в програму 1 С.
7
Найміть персонал. Вам буде потрібно, як мінімум, два оператора сайту, працюючих позмінно, комірник та команда експедиторів. Кількість працівників буде варіюватися в залежності від ваших масштабів і територіального охоплення.
Корисна порада
Продумайте нестандартні шляхи просування інтернет-магазину. Крім традиційної реклами в мережі і розміщення інформації в друкованих виданнях, влаштуйте спільні акції з іншими магазинами, організуйте розсилку листівок по офісах і будинках цільових територій.