Як відкрити файл nbf. відновити контакти з резервної копії nbf.

Файли з роздільною здатністю nbf - це резервні копії файлів мобільного телефону Nokia (контакти, повідомлення та ін.). Створюється він на випадок страховки від поломки флеш-накопичувача, виходу з ладу сім-карти. А створивши резервну копію на комп'ютері, можна не хвилюватися, оскільки при необхідності файл можна переглянути і відновити. Для відкриття такого файлу стандартних засобів операційної системи недостатньо.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програма NBU Parser.
Інструкція
1
Дуже хорошим рішенням для відкриття файлів резервних копій є програма NBU Parser. Цей додаток можна легко знайти в інтернеті, є повністю безкоштовним. Скачайте його. Якщо програма знаходиться в архіві, то вийміть її. Інсталювати NBU Parser не потрібно, там всього один файл. Просто натисніть по ньому двічі лівою кнопкою мишки та додаток запуститься.
2
В основному меню програми виберіть параметр «Файл» і натисніть по ньому лівою кнопкою мишки. Після цього вкажіть шлях до nbf-файлу. Виділіть його за допомогою лівої кнопкою мишки, а потім знизу вікна натисніть по команді «Відкрити».
3
В головному меню програми є шість розділів. Після того як ви вказали шлях до nbf-файлу, ви можете почати переглядати інформацію по розділах. Перший розділ називається «Контакти». У ньому знаходиться інформація про контакти (телефони, імена, адреси електронної пошти) з сім-карти, а також пам'яті телефону. Другий розділ називається «Календар» (інформація про зустрічі, зазначених датах і подіях). Третій розділ - це «Закладки», четвертий розділ - «Повідомлення», в якому знаходяться текстові та MMS-повідомлення. У наступному розділі нотатки, які були відправлені на резервне копіювання. Останній розділ називається « Файли ». У ньому збережені всі файли, а саме: музика, фотографії, фільми, відеофайли, документи та ін.
4
При необхідності контакти, повідомлення, замітки і дані календаря можна зберегти в звичайному текстовому форматі. Для того щоб зробити це, перейдіть в розділ, дані з якого вам потрібно зберегти. Після цього знизу у вікні програми натисніть по функції «Запис текстовий файл». З'явиться вікно. Виберіть папку для збереження. Далі в рядку «Ім'я файлу» введіть назву документа і натисніть «Зберегти». Дані будуть збережені в обраній вами папці.
5
Також у кожному з розділів є пошук. Якщо, приміром, шукайте певний контакт, то перейдіть в нього. Потім у рядку «Пошук в контактах» введіть потрібне вам ім'я. Таким же чином потрібно діяти для пошуку певних файлів в інших розділах програми.
Зверніть увагу
Якщо ви вибираєте який-небудь розділ, а інформація не з'явиться, і вікно порожнє, то це означає, що при створенні резервної копії резервне копіювання цього типу файлів не проводилося.