Як створити свій канал в TeamSpeak. Як створити конференцію в teamspeak.

TeamSpeak являє собою спеціальний додаток, створене для спілкування користувачів в онлайн-іграх. Існує безліч серверів тімспік, які створюються як на ігрових сайтах, так і самими гравцями. Крім того, на одному сервері може бути велика кількість каналів (конференцій).
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на комп'ютер останню версію програми TeamSpeak. Для цього запустіть браузер і перейдіть за посиланням teamspeak.com/?page=downloads. Цей додаток складається з двох частин: серверної та клієнтської. Знайдіть відповідний для себе сервер тімспік, щоб затримка при підключенні до нього була мінімальною.
2
Перейдіть в меню, виберіть опцію Connections, далі команду Connect. У діалоговому вікні впишіть адресу сервера і порт. Далі введіть бажаний нік на сервері. Якщо ви хочете створити канал на приватному сервері тімспік, крім логіна необхідно вказати пароль.
3
Виконайте підключення до сервера, щоб створити власний канал TeamSpeak. На екрані відобразиться список учасників і каналів . Налаштуйте саму програму, клацніть по вкладці Capture, виберіть метод активації мікрофону (натискання на кнопку, мікрофон включений постійно або активізується при розмові). Перейдіть у вкладку Playback і змініть гучність звуку.
4
Для отримання повноцінних прав роботи з сервером TeamSpeak відкрийте меню Self, виберіть команду Register With Server, введіть нік і прив'яжіть до нього пароль. Далі змініть параметри входу, переведіть прапорець на «Зареєстрований», введіть свій пароль.
5
Виконайте створення нового каналу Teamspeak, для цього клацніть правою кнопкою миші на самому верхньому пункті зі списку каналів , виберіть опцію Create Channel. Далі введіть ім'я каналу і пароль для доступу до нього (за необхідності). Також введіть тему каналу, опис і встановіть, скільки користувачів може перебувати одночасно у вашому каналі. Інші налаштування залиште за умовчанням. Клацніть «ОК». Тепер ваш канал повинен відобразитися на сервері, якщо все зроблено вірно.
6
Для спілкування в тімспік перевірте правильність підключення навушників і мікрофону. Також для нормальної роботи програми вам знадобиться висока швидкість підключення до інтернету. У процесі розмови ви можете вимкнути мікрофон або навушники за допомогою відповідних кнопок у вікні програми, а також налаштувати комбінації клавіш для виконання цих функцій.