Як вистригти косу чубок.

Більшість жінок зупиняють свій вибір на зачісці з чубчиком. З її допомогою вдається пом'якшити риси обличчя, приховати високе чоло, шрам або інші недоліки. Це дозволяє жінці відчувати себе більш впевненою. Останнім часом особливої популярності набула косий чубчик, вистригти яку можна в домашніх умовах.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили зробити косу чубок, сядьте і уявіть її образ. Вам належить вирішити, буде вона густий чи ні, короткою, довгою і т.д. Також виберіть кут нахилу і сторону, куди дивитиметься чубчик. Це залежить від того, де ви зазвичай робите проділ.
2
Трохи намочіть волосся, проте не переборщіть з цим. В іншому випадку чубчик може підскочити вгору відразу на кілька сантиметрів, коли висохне. Для того щоб домогтися ідеального ефекту, використовуйте пульверизатор зі звичайною водою, за допомогою якого можна контролювати вологість волосся.
3
Акуратно розчешіть волосся за допомогою плоскої гребінця і відокремте ту частину, яка незабаром повинна перетворитися на чубок. Щоб інші локони не заважали, заколіть їх ззаду шпилькою або спеціальними зажимами.
4
Тепер встаньте перед дзеркалом так, щоб ви добре бачили свою голову і руки, розчешіть виділену пасмо і змочіть її.
5
Зробіть перший надріз, вибравши для цього найкоротший ділянку майбутньої чубчика.
6
Уважно стежте за її рівнем, який повинен бути трохи нижче брів. Тепер відміряйте обрану довжину чубчика і зробіть ще один надріз з протилежного боку. Після цього акуратно з'єднайте ці позначки, рухаючись по діагоналі зверху вниз.
7
Якщо ви робите це вперше, почніть з більш довгою чубчика. Після закінчення стрижки вз'ерошьте волосся рукою і подивіться в дзеркало. Якщо мета не досягнута, зістрижіть ще кілька міліметрів. Повторюйте цю процедуру до тих пір, поки не отримаєте ідеальну косу чубок.
8
Для того щоб додати вашій чубку більш природний вигляд, підсушіть волосся і зістрижіть їх кінчики. Робіть це, тримаючи ножиці вертикально вгору. Заздалегідь подбайте про те, щоб леза були досить гострими. Тільки так у вас вийде гарна косий чубчик.