Як прибрати горбочок на носі. Ніс з горбинкою це красиво.

Найчастіше зовнішній вигляд обличчя Потро надто видатний ніс. А якщо він ще й з горбинкою, зорово вона збільшує, або викривляє цей орган, притягаючи до нього непотрібну увагу. Звичайно, бувають красиві, аристократичні носи, володарі яких цілком задоволені такою анатомічною особливістю. Але якщо горбовина тільки заважає, можна спробувати її прибрати, або хоча б зробити менш помітною.
Вам знадобиться
  • - пудра двох тонів
  • - консультація ЛОРа та хірурга
  • - підручник з гімнастики для обличчя
Інструкція
1
Радикальний спосіб боротьби з горбинкою - ринопластика, або пластична операція носа. Вона виконується тільки дипломованими фахівцями у медичних центрах косметології та хірургії, під наркозом. Процедура не з дешевих, що вимагає доопераційної підготовки: консультації з лікарем-лором, наприклад. Наслідки операції у вигляді набряків і синців проходять в середньому через два тижні.
2
Якщо хірургічне втручання протипоказане або небажано, можна спробувати прибрати горбочок і змінити форму носа за допомогою гімнастики особи за системою Керол Маджіо. Правда, вправи допоможуть лише в тому випадку, якщо горбовина утворена Хрящиком, а не кісткою.
3
Замаскувати горбинку на носі, зробити її менш помітною допоможе звичайна декоративна косметика. Тільки накладати її потрібно правильно. Для цього необхідно нанести на спинку носа темніший відтінок пудри, а на крила носа - більш світлий. Потім розтушувати пудру так, щоб перехід кольорів був непомітний.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=n6uZEioA1d4
Корисна порада
- Яскраво нафарбовані губи відвернуть увагу від верхньої частини обличчя, а значить, і від горбинки на носі.