Як ущільнити пластикові вікна.

Безсумнівно, пластикові вікна набагато краще звичайних, але навіть з ними можуть виникнути різні непередбачувані ситуації, що вимагають додаткового рішення. Багато хто знаходить вихід в ущільненні пластикових вікон або повної їх заміні. Повна заміна та установка нового вікна обійдеться в круглу суму, тому найбільш актуальним і вигідним методом визнано ущільнення старого вікна . Існує декілька способів ущільнити пластикові вікна .
Інструкція
1
Уважно огляньте своє вікно і знайдіть ексцентрики. При використанні різних фурнитур ущільнення пластикового вікна за допомогою регулювання ексцентриків буде трохи відрізнятися. На фурнітурі Roto знайдіть місце на рамі з встановленими відповідними пластинами. Там буде невелике поглиблення під шестигранний ключ. Вставте ключ в отвір і повертайте його в бік доти, поки ви не отримаєте необхідний притиск стулок вікна . При фурнітурі Sigenia AUBI знайдіть на стулці невеликі ролики. На них буде отвір для шестигранного ключа і необхідна для вас точка. Повертайте точку ближче до ущільнювача. На фурнітурі Winkhaus злегка відтягніть ексцентрик руками, а потім поверніть його в сторону.
2
Замініть старий зносився ущільнювач на новий. Для цього зніміть стулку вікна . Зняття стулки найкраще починати з верхньої петлі. Витягніть з паза старий ущільнювач і протріть сухою ганчірочкою або серветкою те місце, де він знаходився. Акуратно руками прикладіть ущільнювач до паза і починайте його туди повільно вставляти. Ні в якому разі не натягуйте гумку. Склейте стик ущільнювача, при цьому не віддирати залишки старого клею, а закрийте їх стамескою, і вже зверху заклейте заново. Дайте клею трохи просохнути, інакше, якщо ви продовжите роботу далі, то розмажете весь клей. Встановіть віконну стулку на її законне місце.
3
Поставтеся до вибору ущільнювача відповідально, не беріть перший-ліпший в магазині. Тільки якісний ущільнювач гарантує довгий термін служби без будь-яких проблем. І пам'ятайте, що при виникненні будь-яких проблем, можна завжди звернутися у фірму по установці і ущільненню вікон, де грамотні фахівці дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть з виниклою проблемою.
Зверніть увагу
З настанням літа притиск стулок вікна найкраще послабити, повернувши їх на попереднє положення. Цією дією ви дозволите не зношуються ущільнювачу в літній період, що призведе до більш тривалої експлуатації вашого вікна.